Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Sanatorium miłości”: Nina Busk przed śmiercią miała dwa życzenia. Chodziło o jej pogrzeb
Michał Fitz
Michał Fitz 19.07.2022 11:11

„Sanatorium miłości”: Nina Busk przed śmiercią miała dwa życzenia. Chodziło o jej pogrzeb

Sanatorium miłości
fot. kadr z programu „Sanatorium miłości”

Ostatnio widzowie „Sanatorium miłości” dostali poważne powody do smutku. Producenci programu poinformowali bowiem o śmierci Niny Busk, która była jedną z najbardziej lubianych bohaterek pierwszej edycji programu.

W komentarzach pod postem informującym o tych tragicznych wieściach wprost nie mogli jej odżałować. Podkreślali, że będzie im brakować jej werwy i energii do życia. Wiemy, kiedy będzie można pożegnać się z seniorką.

„Sanatorium miłości”: Kiedy pogrzeb Niny Busk?

Informacje o ostatnim pożegnaniu sympatycznej kuracjuszki opublikował „Super Express”. Jak się okazuje, dojdzie do niego w Toruniu. Uroczystość odbędzie się 23 lipca o godzinie 12.00 w kościele św. Jakuba. Możemy przypuszczać, że wśród żałobników nie zabraknie zwykłych telewidzów, którzy docenili osobowość uczestniczki „Sanatorium miłości”.

Niewykluczone, że wspomniana uroczystość będzie jedyna w swoim rodzaju. Źródło dotarło bowiem do informacji, według których kuracjuszka miała specjalne życzenia dotyczące jej pogrzebu. Przede wszystkim nie chciała, by był to smutny dzień. Widocznie wolała, by jej bliscy radowali się, że odeszła w lepsze miejsce.

Co ciekawe, miała też zażyczyć sobie, by dla podtrzymania tej atmosfery na pogrzebie zagrał zespół Romów. Nie wiemy jednak, czy uda się taki występ zorganizować do uroczystości, choć na pewno nie zabraknie życzliwych ludzi, którzy będą chcieli tę sprawę dopiąć, by spełnić ostatnie życzenie Niny.

„Sanatorium miłości”: Kto jeszcze odszedł?

Niestety, wiek bohaterów „Sanatorium miłości” nie sprzyja temu, by telewidzowie mogli się długo nacieszyć nowymi idolami. Niektórzy oczywiście trzymają się w świetnym zdrowiu, ale Nina jest już trzecią osobą, mającą za sobą epizod w programie, której już z nami nie ma.

Pierwszy odszedł Cezary, który występował z nią w tej samej edycji. W kwietniu zeszłego roku żegnaliśmy za to Władysława, który był bohaterem trzeciego sezonu. Mamy ogromną nadzieję, że lista ta nie powiększy się przez długi czas.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Sanatorium miłości”: Zmarła Nina Busk. Była uczestniczką pierwszej edycji show
    2. Wielkie święto w domu Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk pokazał zdjęcie: „Przyjmij najlepsze życzenia”
  2. Cała rodzina Bohdana Łazuki wyjechała z kraju. „Bardzo za nimi tęsknię. Czasem wysyłam im pieniądze” 

Źródło: se.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania