Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Sanatorium miłości": minęło 3 tygodnie od ślubu Iwony i Gerarda. Porażający komunikat świeżo upieczonego pana młodego
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 28.08.2023 16:15

"Sanatorium miłości": minęło 3 tygodnie od ślubu Iwony i Gerarda. Porażający komunikat świeżo upieczonego pana młodego

Gerard Makosz, Iwona Mazurkiewicz
Gerard Makosz z "Sanatorium miłości" zdobył się na szokujące wyznanie. Fot. KAPiF

Gerard Makosz i Iwona Mazurkiewicz wzięli na początku sierpnia ślub, o którym mówiła cała Polska. Para poznała się na łamach uwielbianego przez widzów “Sanatorium miłości”, to właśnie wtedy zaczęło rodzić się między nimi kiełkujące uczucie. Niedawno świeżo upieczeni małżonkowie postanowili opowiedzieć w “Pytaniu na Śniadanie” o kulisach swojego wielkiego dnia. Gerard zaskoczył widzów śniadaniówki szokującym wyznaniem.

"Sanatorium miłości": Gerard i Iwona opowiedzieli o szczegółach swojego ślubu

Za Gerardem Makoszem i Iwoną Mazurkiewicz jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu. Zakochani poznali się w programie “Sanatorium miłości”, gdzie natychmiast podbili serca widzów swoją szczerą, serdeczną relacją. Z początku nie dało się zauważyć, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń, jednak już wkrótce po zakończeniu udziału w show, media obiegła informacja, że są razem.

Niedługo potem, w lipcu 2021 roku, Gerard oświadczył się ukochanej. 2 lata później, 5 sierpnia 2023 roku powiedzieli sobie sakramentalne “tak” w dokładnie tym samym miejscu — w zamku w Niepołomicach. Informacje o hucznej ceremonii już wkrótce znalazły się na językach wszystkich fanów “Sanatorium miłości”. Nieco ponad 2 tygodnie później para wystąpiła w “Pytaniu na Śniadanie”, gdzie opowiedziała o szczegółach tego wyjątkowego wydarzenia.

Właścicielka zakładu pogrzebowego ujawniła koszmar tej branży. Aż mrozi na myśl, co wyrabiają z ciałami

"Sanatorium miłości": Jak układa się w małżeństwie Iwony i Gerarda?

Ślub Iwony i Gerarda z “Sanatorium miłości” był poruszającym, magicznym wydarzeniem, na którym nie mogło zabraknąć wielu gości. Wśród osób, które przybyły, by celebrować miłość pary, znalazła się m.in. prowadząca “Sanatorium miłości” - Marta Manowska, ekipa programu, ale również kilku uczestników, z którymi para utrzymuje przyjazne stosunki. 

Od tego niezwykłego dnia minęło już kilka tygodni, jednak temat małżeństwa Iwony i Gerarda jest wciąż bardzo popularny. Para chętnie korzysta z zainteresowania fanów i regularnie zasypuje ich poruszającymi, wspólnymi kadrami, na których pokazują uroki życia małżeńskiego. Szczególny rozgłos zdobyła oryginalna sesja ślubna, do której para zapozowała w sielskiej, zielonej scenerii.

Gererd Makosz, Iwona Mazurkiewicz
Gerard Makosz z "Sanatorium miłości" zdobył się na szokujące wyznanie. Fot. KAPiF

"Sanatorium miłości": Gerard zszokował prawdą o Iwonie, tego nie spodziewali się nawet jego fani

Całkiem niedawno Iwona i Gerard zostali zaproszeni do studia “Pytania na Śniadanie”, by opowiedzieć na wizji o szczegółach swojego ślubu. Zakochani z chęcią przystali na zaproszenie Telewizji Polskiej i z detalami opowiedzieli o kulisach przygotowywania się do ceremonii.

Niespodziewanie Gerard zdobył się na szczere, szokujące wyznanie. Poruszony mężczyzna powiedział, jak wiele znaczy dla niego żona. Okazuje się, że Iwona uratowała mu życie!

Muszę jeszcze powiedzieć, że po prostu znaliśmy się może trzy miesiące, już wyszliśmy z tego programu, i... Iwonka uratowała mi życie. Jak jej nie kochać? Cztery lata sprawdzaliśmy się, wszystko się udało, zostaliśmy zaakceptowani przez jedną i przez drugą rodzinę – przyznał uwielbiany uczestnik “Sanatorium miłości”.

Gererd Makosz, Iwona Mazurkiewicz
Gerard Makosz z "Sanatorium miłości" zdobył się na szokujące wyznanie. Fot. KAPiF

źródło: telemagazyn.pl

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny