Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gwiazda „Sanatorium miłości” ogłosiła szczęśliwą nowinę. Z całej Polski płyną gratulacje
Karina Sulich
Karina Sulich 11.09.2020 11:09

Gwiazda „Sanatorium miłości” ogłosiła szczęśliwą nowinę. Z całej Polski płyną gratulacje

sanatorium miłości
fot. filmpolski.pl

Sanatorium miłości dostarcza polskim widzom wielu wzruszeń. Teraz, fani programu, którego prowadzącą jest Marta Manowska, ponownie nie będą mogli powstrzymać się od łez. Jak się okazuje, gwiazda formatu ogłosiła szczęśliwą nowinę. Przyjaciele i rodzina są zachwyceni. Gratulacje płyną z całej Polski. Wspaniałe wieści.

Szczere emocje, wzruszenia i uśmiech… tego w Sanatorium miłości nie brakuje. Losy uczestników programu śledzą tysiące Polaków, którzy teraz, z pewnością nie będą mogli pohamować szczęścia. Gwiazda show właśnie ogłosiła wspaniałą nowinę.

Gwiazda Sanatorium miłości ogłosiła szczęśliwą nowinę

Sanatorium miłości to program, w którym największymi gwiazdami są jego uczestnicy. Seniorzy, którzy otwierają nowe rozdziały w swoim życiu, poruszyli serca Polaków. Uwielbiana bohaterka, pani Iwona, właśnie udowodniła, że na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno.

Choć Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz sanatorium opuszczali osobno, ich ścieżki wcale się nie rozeszły. Wręcz przeciwnie. Bohaterowie właśnie planują wspólną przyszłość, a gwiazda programu, piękna pani Iwona, ogłosiła ich zaręczyny. Co więcej, mężczyzna wykazał się niezwykłą pomysłowością i zamiast pierścionka, podarował swojej ukochanej coś zupełnie wyjątkowego.

  1. Cały świat pogrążony w żalu. Nie żyje wspaniała aktorka, wszyscy widzieliśmy film z jej udziałem
  2. „Pytanie na śniadanie” afery ciąg dalszy. Dziennikarka TVP w ostrych słowach, Michał Olszański nie wytrzymał i odpowiedział

Odnaleźli miłość w Sanatorium Miłości

Zawsze uwielbiałam obserwować starszych ludzi trzymających się za ręce. I w końcu sama tego doświadczyłam – cytuje słowa Iwony Mazurkiewicz magazyn Rewia.

Bohaterowie programu, choć z hucznym zaręczynowym przyjęciem, z powodu epidemii koronawirusa, muszą poczekać, już świętują swoją miłość. Pani Iwona zamiast pierścionka dostała coś naprawdę nietypowego.

– Już się odbyły w domowym zaciszu. Iwona zamiast zaręczynowego pierścionka otrzymała wymarzonego czerwonego mercedesa! – zdradziła w rozmowie z Rewią jedna z przyjaciółek pary, która jak donosi, świadkami mieli być przyjaciele z Sanatorium miłości, Halinka, Stenia i Wojtek.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

sanatorium miłości

W Sanatorium miłości odnaleźli siebie. Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz są zaręczeni!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Komenda ogłosił radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się lepszych wieści
  2. Niestety, nie żyje. Pomagał innym, spotkało go najgorsze
  3. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  4. Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Gdy lekarze podali przyczynę, mąż złożył pozew o rozwód
  5. Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem
  6. Ogromny błąd podczas zbierania borowików. Konsekwencje mogą być opłakane

źródło: pomponik.pl, magazyn Rewia

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?