Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozpaczliwe wyznanie Magdaleny Stępień po utracie synka. Fani łączą się w bólu. Tragiczne, co wciąż musi przechodzić
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.10.2022 16:07

Rozpaczliwe wyznanie Magdaleny Stępień po utracie synka. Fani łączą się w bólu. Tragiczne, co wciąż musi przechodzić

Magdalena Stępień
Kadr z programu Dzień Dobry TVN (youtube.com/tvnpl)

Magdalena Stępień pod koniec lipca poinformowała o odejściu ukochanego synka, Oliwiera. Modelka po miesiącach od smutnego wydarzenia odważyła się na osobiste wyznanie.

Walkę o życie maluszka wspierała cała Polska. Modelka rozpoczynała zbiórki na leczenie chłopca, a gdy środki były wystarczające, wyjechała z nim za granicę, by kontynuować leczenie. Niestety choroba okazała się zbyt silna.

Magdalena Stępień wyznała jak się czuje

Modelka wróciła do aktywności w mediach społecznościowych, by uzyskać pomoc w leczeniu syna. Po jego odejściu sporadycznie kontaktuje się z obserwatorami.

Niedawno udostępniła zdjęcie z wietrznej plaży w białej stylizacji. W opisie postanowiła otworzyć się przed internautami na temat swojego obecnego samopoczucia.

Utrata dziecka nas zmienia. Nie tylko na kilka dni, tygodni czy miesięcy. Utrata dziecka nie zmienia nas na rok, lecz na całe życie — pisała.

Magdalena Stępień otrzymuje wsparcie od fanów

Internauci przez długi czas aktywnie angażowali się w pomoc Oliwierowi. Jego mama regularnie informowała ich o postępach w zbiórkach pieniężnych, a następnie w leczeniu.

Jeszcze przed narodzinami chłopca Magdalena Stępień wystąpiła z ojcem malucha, Jakubem Rzeźniczakiem, w „Dzień Dobry TVN”, gdzie zdradziła płeć oraz imię dziecka. Widzowie mogli poczuć silną więź z ciężarną kobietą.

Wielu obserwatorów zżyło się z maluszkiem i przeżywało ogromny smutek, gdy powiadomiono o jego odejściu. Obecnie obserwatorzy w mediach społecznościowych przekazują słowa kondolencji i wsparcia dla cierpiącej kobiety.

Jesteś dzielna, silna i piękna.

— Jesteś wspaniałą Mamą Aniołka! Dla Niego najwspanialszą, najdzielniejszą…naj! Twój Malutki Okruszek jest z Ciebie dumny. Dużo zdrówka, spokoju i miłości.

Madzia, ogrom siły dla Ciebie. Jesteś niesamowicie dzielna, pamiętaj o tym! — wspierały internautki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
    2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
    3. „Rolnik szuka żony”: Niespodziewane zakończenie randki, Mateusz musiał się pożegnać, boi się jednej rzeczy