Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 06.01.2020 14:39

Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką

Różnica wieku
screen z nagrania YouTube

Różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu. Pomimo tego, że polskiego milionera i jego partnerkę dzieli aż 50 lat różnicy, z dumą pozowali na ściance podczas ważnej gali. Mężczyzna nie odstępował jej na krok, a na czerwonym dywanie czuli się jak ryby w wodzie. Para jest razem od 2018 roku i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek miało się zmienić.

Józef Wojciechowski na Galę Mistrzów Sportu przybył wraz ze swoją piękną ukochaną. Para bardzo chętnie pozowała przed aparatami fotoreporterów. Przypomnijmy, że pierwsze donoszenia na temat związku 72-latka i 22-letniej modelki pojawiły się na początku 2018 roku. Pomimo wielu kontrowersji i nieprzychylnych opinii na ich temat, uczucia między kochankami okazały się prawdziwe i szczere.

Różnica wieku nie jest przeszkodą

W 2019 roku magazyn Forbes umieścił Józefa Wojciechowskiego na 76 pozycji najbogatszych Polaków. Przypomnijmy, że 72-letni biznesmen jest właścicielem świetnie prosperującego holdingu budowlanego JW Construction. Majątek Wojciechowskiego szacowany jest na około 663 miliony złotych.

Milioner nigdy nie krył swojej słabości do młodszych od siebie kobiet. Przed 22-letnią Patrycją Tychlińską widywany był z 26-letnią Beatą Pruską, która chwaliła się, że planuje wziąć z nim ślub. To zupełnie zrozumiałe, że życie uczuciowe milionera za każdym razem budzi ogromne zainteresowanie.

Czy różnica wieku w związku ma znaczenie?

Na czerwonym dywanie prezentowali się elegancko i z klasą. Modelka tego wieczoru miała na sobie jasną, długą suknię, która zalotnie eksponowała jej dekolt i smukłe ramiona. Włosy ułożyła w delikatne fale. W rezultacie wyglądała romantycznie i uwodzicielsko. Ukochany 22-latki postawił na klasykę, czyli garny garnitur oraz białą koszulę.

Pomimo tego, że zakochanych dzieli pół wieku, wydają się tworzyć naprawdę zgrany duet. Wszystko wskazuje na to, ze świetnie się dogadują, a w swoim towarzystwie czuja się wyjątkowo swobodnie.

ZOBACZ TUTAJ WSPÓLNE ZDJĘCIA PARY

Różnica wieku

Patrycja Tuchlińska studiuje inżynierię mechaniczną na Politechnice Wrocławskiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Ponad 96% ludzi nie jest w stanie rozwiązać tego zadania dla 4-klasisty. Jesteś geniuszem?
  4. W młodości Sylwia Grzeszczak skrywała pewien sekret. Gdy wyszedł na jaw, jej życie się odmieniło
  5. Mama Doroty Szelągowskiej nie będzie zadowolona. Pomimo jej próśb gwiazda opublikowała kontrowersyjne zdjęcie
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia