Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozenek skomentowała Cichopek i Kurzajewskiego, teraz dostała odpowiedź z TVP. Na profilu PnŚ pojawiły się podziękowania
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 26.10.2022 11:10

Rozenek skomentowała Cichopek i Kurzajewskiego, teraz dostała odpowiedź z TVP. Na profilu PnŚ pojawiły się podziękowania

Małgorzata Rozenek Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Dzień dobry TVN”/instagram.com/katarzynacichopek

Zapytana przez reportera, Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Teraz pojawiła się zaskakująca odpowiedź od konkurencyjnej śniadaniówki. „Pytanie na śniadanie” zamieściło podziękowania. 

Przez długi czas to Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli uznawani za pierwszą parę polskiego show-biznesu, jednak w ostatnich tygodniach zostali „zdetronizowani”. Szeroko komentowany związek Kurzajewskiego i Cichopek wybija się na pierwsze strony. Co na to „Perfekcyjna”? „Pytanie na śniadanie” zareagowało na słowa gospodyni „DDTVN”.

„Pytanie na śniadanie” dziękuje Małgorzacie Rozenek. Oceniła związek pary z TVP

Kiedy relacja Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ujrzała światło dzienne, dla niektórych reakcja TVP mogła się wydawać zaskakująca. Głośno mówiąca o hołdowaniu tradycyjnym wartościom stacja postanowiła nie zamiatać sprawy pod dywan, lecz stanąć po stronie zakochanych i wręcz promować ich, jako parę z „Pytania na śniadanie”.

Joanna Kurska podjęła wyzwanie i osobiście gratulowała prezenterom. Zabieg ten najwyraźniej się opłacił, ponieważ odcinek po głośnym „coming oucie” bił rekordy popularności.

Doceniła to także przedstawicielka konkurencyjnego „Dzień dobry TVN”. Zapytana przez dziennikarza „Pudelka”, Małgorzata Rozenek zdradziła, że szereg decyzji podjętych przez stację zrobił na niej niemałe wrażenie. Jej zdaniem był to doskonały trop.

– PR-owo świetnie to rozegrali – wpadła w słowo reporterowi – […] Ja myślę, że relacja pomiędzy Kasią a jej partnerem jest absolutnie prawdziwa, co do tego nie mam wątpliwości, natomiast stacja mogła się obrazić na to, co mieli […] a mogli to wykorzystać dla siebie. I wykorzystali to świetnie. Możemy się obrażać na rzeczywistość, że Kasia jest z Maćkiem, albo możemy to przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza i grać z tym – oceniła, przyznając też, że szefowa „Pytania na śniadanie” na pewno wie, co robi.

Jej wypowiedź najwyraźniej zaskoczyła nie tylko widzów. Na profilu śniadaniówki pojawiła się tak sama wypowiedź gwiazdy, jak i krótki komentarz z podziękowaniami.

Dziękujemy za uznanie – przekazano.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Małgorzata Rozenek Pytanie na śniadanie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. „Rolnik szuka żony”: Niespodziewane zakończenie randki, Mateusz musiał się pożegnać, boi się jednej rzeczy