Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kate wcale nie była w ciąży?! Spekulacjom nie ma końca
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 26.04.2018 16:43

Kate wcale nie była w ciąży?! Spekulacjom nie ma końca

Royal Baby
Twitter Kensington Palace

Niemal wszystkie media pisały o narodzinach nowego Royal Baby. Księżna Kate i Książę William 23 kwietnia zostali rodzicami chłopca. Para doczekała się wcześniej dwójki dzieci, Georga i Charlotte. Jak przy każdym medialnym porodzie pojawiło się też mnóstwo plotek dot. samej ciąży. Niektórzy uważają, że Kate Middleton w ogóle w niej nie była!

Kate Middleton kilka godzin po porodzie pokazała się publicznie przed szpitalem, w którym odbył się poród. To sprowokowało mnóstwo złośliwych komentarzy. Hejterzy uważają, że poród odbył się nadzwyczaj szybko, a Kate doszła do siebie niebywale szybko. Faktycznie, jej zdjęcia spod szpitala z maleństwem na rękach wzbudzają spore kontrowersje.

Pojawiło się mnóstwo teorii, które mówią nawet o tym, że Księżna Kate w ogóle nie była w ciąży! Uważają, że Middleton nosiła sztuczny brzuch, a para wynajęła „zaufaną damę dworu” do noszenia ciąży. 

Kate Middleton nie była w ciąży?!

Media dosłownie oszalały w spekulacjach na temat królewskiej ciąży. Media dotarły do kilkudziesięciu osób, które czatowały pod szpitala Św. Marii w Londynie, tylko po to żeby zobaczyć maleńkiego chłopca, który jest piąty w kolejce do tronu.

Według obliczeń, które dostały się do mediów, rodzina królewska zarobiła na noworodku już ponad milion funtów!

Życie małego księcia od początku będzie podlegało ściśle określonemu protokołowi. W rodzinie królewskiej panuje wiele zasad, które są totalnie oderwane od „zwykłego” życia przeciętnego dziecka. Można odnieść wrażenie, że życie arystokracji wcale nie jest takie „bajowe” jak mogłoby się wydawać.

Kate Middleton zapowiedziała, że swoje dzieci wychowuje w innych standardach i ma zamiar opiekować się nimi w należytej trosce. Razem z Williamem są świetnymi rodzicami, co niejednokrotnie już udowodnili.

Royal Baby

Chłopiec urodził się 23 kwietnia, jako trzecie dziecko Williama i Kate. Chłopiec ma dwójkę rodzeństwa 5-letniego George’a i trzyletnią Charlotte.

Na razie nie wiadomo jak chłopiec będzie miał na imię. Chłopiec tuż po urodzeniu ważył ok. 3.8 kg.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiemy, kiedy ostatni odcinek „Drugiej szansy”. Kożuchowska żegna się z fanami
  2. Agent Gwiazdy: coraz bliżej finału. Odpadła największa gwiazda
  3. Babcia Józia z „Plebanii” szczerze o śmierci. Fani są przerażeni

źródło: pomorska.pl, popularne.pl