Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Rolnik szuka żony”. Krystyna po programie wzięła ślub z kobietą i zaszła w ciążę. Nagle wydała oświadczenie o rozstaniu
Weronika Dadok
Weronika Dadok 15.11.2022 20:34

„Rolnik szuka żony”. Krystyna po programie wzięła ślub z kobietą i zaszła w ciążę. Nagle wydała oświadczenie o rozstaniu

fot. Instagram/ketokaminska
Uczestniczka 2. edycji programu „Rolnik szuka żony” Krystyna Kamińska umieściła na swoim profilu nieco dołujące oświadczenie, w którym ujawniła, że rozstała się ze swoją żoną. Nie tak dawno ogłosiła, że jest w ciąży, w związku z czym do niej i ekspartnerki zaczęły spływać liczne gratulacje. 
Uczestniczka 2. edycji programu „Rolnik szuka żony” Krystyna Kamińska umieściła na swoim profilu nieco dołujące oświadczenie, w którym ujawniła, że rozstała się ze swoją żoną. Nie tak dawno ogłosiła, że jest w ciąży, w związku z czym do niej i ekspartnerki zaczęły spływać liczne gratulacje. 
Okazało się niestety, że było to bardzo męczące, w szczególności dla Agnieszki, która najwyraźniej intensywnie przeżyła rozstanie z Krystyną. Docierało do niej wiele wiadomości, które w rzeczywistości jej już nie dotyczą.

Krystyna z „Rolnik szuka żony” opublikowała apel ws. związku

Na początku lutego 2020 roku, ku zaskoczeniu swoich fanów i widzów programu, uczestniczka przekazała, że wzięła ślub z Agnieszką. Ceremonia odbyła się w Edynburgu.

Warto również wspomnieć, że biorąc udział w „Rolnik szuka żony” starała się o względy Roberta, jednak ostatecznie ich relacja nie przetrwała, po jakimś czasie zdecydowała się związać z innym uczestnikiem hitu – Kubą. Jednak i ta relacja okazała się w jej życiu nieudaną.

Wszystko wskazywało na to, że strzała amora utknie w sercu Krystyny już na zawsze, a z byłą już partnerką będą cieszyć się wspólnie pięknymi chwilami związanymi z macierzyństwem. Niestety, do czasu…
– Słuchajcie, postanowiłam to ogłosić, ponieważ Agnieszka dostaje bardzo dużo gratulacji z powodu mojej ciąży. Niestety fakt jest taki, że z Agnieszką nie jesteśmy razem i moja ciąża zadziała się już po naszym rozstaniu. Nie mówiłam o tym, ponieważ nie było takiej potrzeby, lecz Aga czuje się źle z faktem, że dostaje te gratulacje. W związku z tym chcę powiedzieć, że coś się zaczyna, coś się kończy. Nie jest to już dla moich najbliższych znajomych sekret, że nie jesteśmy razem, lecz dla tych, kto jeszcze nie wie… właśnie nagrywam ten film – przekazała poruszona.
Fani nie kryją smutku z powodu niespodziewanego komunikatu gwiazdy. W komentarzach wyrazili swój żal i zdradzili, że mimo rozstania, dalej planują wspierać Krystynę. Niektórzy wyznali nawet, że oglądając zamieszczane przez nią posty, domyślali się, że coś jest nie tak, bo Agnieszka była zaskakująco często nieobecna na nagraniach.
– Tak myślałam, bo brakowało ostatnio Agi na Twoim profilu.
– Smutno…kibicowałam wam.
– Gratulacje dla Ciebie i dzidziusia bądź silna będzie dobrze.
– Tak jak mówisz, coś się kończy, aby coś się zaczęło. Jesteś silna babka i zobaczysz: będzie pięknie – czytamy w komentarzach na profilu uczestniki reality show TVP.
Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem