Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Jessicę z ”Rolnik szuka żony”? Właśnie wyszła cała prawda na jej temat, ludzie zaskoczeni jej nowym zajęciem
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 11.10.2020 13:52

Pamiętacie Jessicę z ”Rolnik szuka żony”? Właśnie wyszła cała prawda na jej temat, ludzie zaskoczeni jej nowym zajęciem

Rolnik szuka żony
fot. kadr z programu Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony: pamiętacie wyjątkową uczestniczkę Jessicę? Choć Jessica ostatecznie nie znalazła miłości w programie, zyskała ogromną popularność. Gdy musiała odejść z domu Krzysztofa, zniknęła z mediów. Dopiero teraz do fanów dotarły informacje, czym zajmuje się kobieta. Spodziewaliście się?

Jessica Miemiec wystąpiła w 5 edycji programu, Rolnik szuka żony. Wówczas do swojego domu zaprosił ją Krzysztof. Niestety z miłości nic nie wyszło. Jessica poinformowała, czym zajmuje się na co dzień, fani nie mieli o tym zielonego pojęcia.

Czym zajmuje się Jessica z Rolnik szuka żony?

Jessica z Rolnik szuka żony zajmuje się branżą urodową. Kobieta w rozmowie z Super Expressem przyznała, że uwielbia powiększać swoje usta, a wygląd jest dla niej bardzo ważnym aspektem w życiu, nic więc dziwnego, że postanowiła zrobić z tego swój biznes:

– Wypełniłam usta kwasem hialuronowym. Lubię mieć duże i pełne usta. Najlepiej co dwa tygodnie powtarzać zabieg, a w ostateczności co miesiąc. Nakłuwa się usta igłą w kilku albo kilkunastu miejscach i gotowe. Oczywiście podczas znieczulenia, choć przyznam się, że raz zrobiłam to na żywca. Bolało, ale wytrzymałam – powiedziała w styczniu 2019 roku SE.

  1. Przyszli i zabrali znicze dla Gienka Loski. Wszystko trafiło do śmieci, aż chce się płakać
  2. Niecodzienne nagranie z Agatą Dudą wywołało skrajne emocje. „Szkoda, że nie miała Pani świadomości”
  3. Z ostatniej chwili: pilny komunikat Episkopatu Polski. Chodzi o 1 listopada, wiadomo co nas czeka

Gabinet kosmetyczny Jessiki Miemiec

Jessika Miemiec otworzyła swój gabinet w Lesznie. Kobieta zajmuje się aspektami urody, które najbardziej lubi. W magazynie Party pojawiło się wyznanie Jessiki na temat własnej firmy:

-Od jakiegoś czasu już prowadzę własny Gabinet Kosmetyczno-Solaryjny – Jessi. […] Zajmuję się różnymi zabiegami z zakresu kosmetyki. Wykonuję manicure hybrydowy, japoński, klasyczny. Do tego proponuje także pedicure. Poza tym specjalizuję się w makijażu permanentnym. Zapewniam również makijaż klasyczny i okolicznościowy jak choćby ślubny.

Jessica realizuje się w swojej największej pasji, a z pewnością jej barwna osobowość przyciąga mnóstwo klientów. Pojawiają się bowiem w telewizji takie osoby, które mimo tego, że nie wygrały programu, albo odpadły we wcześniejszych odcinkach, wciąż są pamiętane przez widzów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rolnik szuka żony

Jessica stała się gwiazdą 5 edycji programu TVP.

rolnik szika żonu

Krzysztof i Jessica podjęli decyzję, że się rozstają.