Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rolnicy. Podlasie. Jak naprawdę żyją Gienek i Andrzej z Plutycz? W telewizji nie pokazali wszystkiego
Michał Fitz
Michał Fitz 17.01.2022 13:14

Rolnicy. Podlasie. Jak naprawdę żyją Gienek i Andrzej z Plutycz? W telewizji nie pokazali wszystkiego

Rolnicy. Podlasie
fot. screen / Rolnik Info / YouTube

Program Rolnicy. Podlasie skupia się na przybliżaniu widzom życia, które wiodą osoby mieszkające na wsiach i zajmujące się pracą na roli. W telewizji nie widać jednak wszystkiego.

Wiadomo bowiem, że nawet programy opowiadające prawdziwe historie są nieco ubarwiane przez producentów, by ciekawiej się je oglądało. A jak życie w Plutyczach wygląda naprawdę?

Rolnicy. Podlasie: Jak żyją Gienek i Andrzej?

Program Rolnicy. Podlasie skupia się jednak na zawodowym życiu trudniących się rolnictwem osób. Nie zawsze przy tym pokazuje, jak ich rzeczywistość wygląda od kulis. Nieco więcej na ten temat można zobaczyć w dodatkowych nagraniach, o które pokusił się Super Express.

Widać na nich chociażby, z jaką życzliwością przez sąsiadów jest traktowany Gienek. Na filmie akurat jest kontuzjowany. Lokalni mieszkańcy chętnie mu pomagają i życzą powrotu do zdrowia. Jeden z nich aż specjalnie prosi go, by ten się dobrze wykurował, bo chce go jeszcze oglądać w telewizji.

Ze wspomnianego wideo wynika z kolei, że Andrzej wydaje się mniejszą duszą towarzystwa. Gdy Gienek obraca się wśród sąsiadów i włącza w niezobowiązujące rozmowy, jego kolega po fachu siedzi w samotności lub zajmuje się pracą. Można jednak przypuszczać, że nie zawsze tak to wygląda, gdyż Andrzej też na pewno lubi się z ludźmi spotykać.

Na filmie widać także, w jak spartańskich warunkach rolnikom przychodzi czasem pracować. Śnieg, mróz czy wszechobecne błoto potrafią uprzykrzyć robotę, ale ta po prostu musi być wykonana.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. W poniedziałek w Biedronce istne szaleństwo. Ceny jak marzenie
  2. Nagle zapadła się pod ziemię. Gdzie teraz mieszka Pola Raksa?
  3. Wielka afera, internauci porażeni decyzją Polsatu. Poszło o niepełnoletnią Viki Gabor
Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16