Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kochali się ze sobą każdego dnia przez cały rok. „Staliśmy się bardziej romantyczni”
Karol Osiński
Karol Osiński 01.03.2021 09:52

Kochali się ze sobą każdego dnia przez cały rok. „Staliśmy się bardziej romantyczni”

chłopak
Photo by Dainis Graveris on SexualAlpha

Pewna kobieta o nazwisku Brittany Gibbons zdecydowała się opowiedzieć historię swojego małżeństwa. Po trzeciej ciąży bardzo przytyła do tego stopnia, że wstydziła się pokazywać własnemu mężowi swoje nagie ciało. Za namową jednej ze znajomych para zdecydowała się przez cały rok, codziennie uprawiać seks. Efekty były niesamowite – Staliśmy się bardziej romantyczni – zdradziła Britanny w swojej książce.

Britanny Gibbons, jest autorką książki pt. Fat Girl Walking [z ang. – chodząca grubaska]. Prywatnie jest żoną oraz mamą trójki dzieci. W pewnym momencie ich małżeństwo przechodziło kryzys, a w jego zwalczeniu pomógł im seks, który uprawiali codziennie, przez cały rok.

Para uprawiała seks codziennie, przez cały rok

Historia Britanny Gibbons nie jest odosobnieniem. Po ciąży z trzecim dzieckiem przybyło jej mnóstwo kilogramów, co spowodowało, że stała się zdecydowanie bardziej wstydliwa i nie chciała, by jej mąż oglądał jej nagie ciało. Sprawa znacznie wpłynęła na jej małżeństwo, wobec czego postanowili poddać się nietypowemu eksperymentowi.

Za namową jednej ze znajomych zdecydowali, że będą uprawiać seks codziennie, przez cały rok. Jedynym odstępstwem od tej,,umowy” miały być wszelkiego rodzaju wyjazdy służbowe, delegacje, czy choroby. Przed podjęciem tej decyzji Britanny miała poważne kłopoty, by przemóc się do zrzucenia ciuchów przed swoim małżonkiem, dlatego kochali się tylko i wyłącznie przy zgaszonym świetle.

Uprawialiśmy seks tylko przy zgaszonym świetle, ukrywałam mój brzuch i piersi pod halką. Kiedy wychodziłam spod prysznica naga, kazałam mężowi wychodzić z sypialni, żebym mogła się ubrać. Nie chciałam, żeby mnie widział – opowiada w swojej książce Britanny.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Początki ich postanowienia nie były łatwe. Byli przepełnieni obawami, że nie uda im się wytrwać, jednak sytuacja uległa całkowitej poprawie po upływie kilku miesięcy. Ich nastawienie zmieniło się o przysłowiowe 180 stopni.

Britanny zyskała pewność siebie

Ich postanowienie sprawiło, że Britanny nareszcie odzyskała pewność siebie i poczucie wartości własnego ciała. Znów mogła czuć się piękna, a wstyd odszedł, jak ręką odjąć. Wyznała, że w końcu bez wstydu mogła zapalić światło podczas seksu, a kurtyny zostały odsłonięte. Seks dawał im coraz więcej radości i ponownie poczuli do siebie namiętność.

Nasze miłosne igraszki przeniosły się poza sypialnię – kochaliśmy się w pralni, w garderobie, garażu. Seks stał się częścią naszego życia. Staliśmy się bardziej romantyczni, przed pracą dawaliśmy sobie namiętne pocałunki, a nie chłodne buziaczki. Nasz związek stał się silniejszy, lepszy, a nasza intymność zaczęła rozkwitać. Zmiany były nadzwyczajne – wspomina kobieta.

Po zakończonym eksperymencie para poczuła, że ich życie uległo całkowitej poprawie. Britanny przyznała, że zaczęła być znacznie lepszą matką oraz żoną. Co ciekawe, mimo upływu roku, małżeństwo nie odstąpiło od uprawiania codziennego seksu.

Regularny seks z mężem nie sprawił, że moje małżeństwo stało się niezniszczalne i odporne na wszystko. Ale to pomogło mi poczuć się pewniej w swojej skórze na tyle, że jeżeli przyjdzie jakikolwiek kryzys, to wiem, że dam radę przez niego przejść – przyznała Britanny.

Co sądzicie o ich eksperymencie?

Zobacz zdjęcia:

Para zdecydowała się uprawiać seks codziennie, przez cały rok.

Jednym z powodów takiej decyzji był brak pożycia po trzeciej ciąży, przez którą Brittany strasznie przytyła.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji