Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kolejny ślub w Rodzinie Królewskiej! 850 gości i 100 tysięcy funtów na catering
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 10.09.2018 18:44

Kolejny ślub w Rodzinie Królewskiej! 850 gości i 100 tysięcy funtów na catering

Jak wygląda ślub cywilny
Fot. unsplash.com

Rodzina królewska ma w tym roku bardzo napięty grafik! Już za nieco ponad miesiąc kolejna osoba z rodziny królewskiej stanie przed ołtarzem! Jesteście ciekawi kto to będzie? Nie chcemy Was już dłużej trzymać w niepewności! Zobaczcie sami.

Rodzina królewska zdaje się mieć bardzo napięty grafik w tym roku. Najpierw oczy całego świata skierowane były w stronę Meghan Markle i księcia Harry’ego. Jakiś czas temu ogłoszono, że homoseksualny mąż Elżbiety II – Ivar Mountbatten – wychodzi za mąż. Teraz jednak świat obiegła informacja, że już 12 października córka Andrzeja, księcia Yorku i Sary Ferguson, Eugenia wyjdzie za mąż!

Rodzina królewska będzie celebrować kolejny ślub?

Na początku października przed ołtarzem stanie córka księcia Yorku, Eugenia. Jej wybranek nazywa się Jack Brooksbank i jest dyrektorem londyńskiej galerii sztuki. Informacja o zaręczynach obiegła cały świat parę miesięcy temu.

Wszystko wskazuje na to, że Eugenia będzie rywalizować ze ślubem Meghan Markle. Szykuje się bowiem bardzo wystawna uroczystość. Eugenia zaprosiła 850 osób. Okazuje się, że to o 250 gości więcej niż na ślubie księżnej Sussex. Jak podaje pudelek.pl, kaplica, w której ma się odbyć uroczystość, może zmieścić jedynie 800 osób.

Tradycyjne śniadanie weselne ma odbyć się w St. George’s Hall. Młoda para przyjedzie tam karetą. Powołując się na Pudelka, o taką formę transportu zabiegał sam książę Andrzej, który chce, żeby jego córki były traktowane na równi z dziećmi Karola.

Co więcej, na wieczornym przyjęciu mają pojawić się również celebryci m.in. George i Amal Clooney oraz David i Victoria Beckhamowie. Nie zabraknie również modelki Cary Delevigne oraz piosenkarza Jamesa Blunta.

Jeszcze nie wiadomo kto zaprojektuje suknie Eugenii. Wiadomo jednak, że druhną panny młodej będzie jej starsza siostra Beatrycze.

Jak podaje pudelek.pl, cateringiem zajmie się firma Bentley’s, a sam koszt kolacji to aż 100 tysięcy funtów.

Rodzina królewska ma przed sobą jeszcze dużo roboty! Jak myślicie, czy ślub księżniczki Eugenii pobije ślub Meghan Markle?

rodzina królewska

ZOBACZ TEŻ:

  1. Brak współżycia szkodzi kobietom. To już choroba, która ma swoją nazwę
  2. Brak dzieci. Kim są kobiety, które nie decydują się na potomstwo?
  3. Agnieszka Kaczorowska wzięła ŚLUB! „Pobrali się nad oceanem w tropikalnym kraju”

źródła: pudelek.pl