Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rodzina Królewska ukrywała go przed mediami. Oto najprzystojniejszy arystokrata rodu, poznajcie Alexandra
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 15.07.2019 13:12

Rodzina Królewska ukrywała go przed mediami. Oto najprzystojniejszy arystokrata rodu, poznajcie Alexandra

rodzina królewska
fot. instagram.com @kensingtonroyal

Rodzina Królewska Wielkiej Brytanii jest znacznie bardziej rozległa, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W jej skład wchodzą nie tylko królowa Elżbieta, książę Karol oraz William i Harry ze swoimi dziećmi, ale również dziesiątki ciotek, wujków, kuzynek i kuzynów. Niedawno media dotarły do jednego z nich i absolutnie oszalały. Oto najprzystojniejszy arystokrata rodu, poznajcie Alexandra.

Każdego dnia w mediach pojawiają się kolejne doniesienia na temat książąt Williama i Harry’ego oraz Kate Middleton i Meghan Markle. Mimo że uwaga opinii publicznej skupia się przede wszystkim na bezpośrednich potomkach królowej Elżbiety II, Rodzina Królewska Wielkiej Brytanii jest naprawdę obszerna! Niedawno zrobiło się naprawdę głośno o wnuku kuzynki królowej — Alexander ma zaledwie dwadzieścia dwa lata, a już został okrzyknięty najprzystojniejszym arystokratą w kraju. Czy ten chwalebny tytuł jest w pełni zasłużony? Koniecznie oceńcie sami!

Rodzina Królewska: kim jest Alexander Ogilvy?

Alexander Ogilvy jest znanym brytyjskim arystokratą oraz dalekim krewnym królowej Elżbiety II. Jego ojciec James to jedyny syn księżniczki Alexandry Windsor, córki króla Jerzego V. O 22-latku zrobiło się głośno w całym kraju po tym, jak media okrzyknęły go najprzystojniejszym arystokratą.

Czy rzeczywiście Alexander Ogilvy zasłużył na swój tytuł? Bez wątpienia młody mężczyzna wyróżnia się urodą — ma jasne włosy oraz symetryczną twarz. Na dodatek jest świetnie zbudowany, o czym mieli okazję przekonać się wszyscy użytkownicy Instagrama — umieszczono tam zdjęcia Alexandra w czasie kąpieli. Bez wątpienia musi regularnie pojawiać się na siłowni!

Jak podaje pomponik.pl, Alexander Ogilvy jest obecnie pięćdziesiąty pierwszy w kolejce do brytyjskiego tronu — wygląda na to, że arystokrata nawet nie ma co marzyć o koronie. W kolejce wyprzedza go m.in. jego ojciec James Ogilvy. Ponieważ babka Alexandra to siostra cioteczna królowej Elżbiety, Rodzina Królewska uznaje przystojnego młodzieńca za swojego członka.

Co robi Alexander Ogilvy?

Mimo że sam Alexander Ogilvy nie jest specjalnie aktywny w social mediach, Flora Ogilvy, siostra Alexandra, regularnie chwali się zdjęciami przystojnego brata. Chociaż Rodzina Królewska zalicza rodzeństwo w swój poczet, Flora i Alexander nie pełnią żadnych oficjalnych obowiązków.

Co robi Alexander Ogilvy? Zdecydował się zdobywać wyższą edukację poza granicami swojego kraju. Według ustaleń portalu townandcountrymag.com arystokrata studiuje na amerykańskim Uniwersytecie Browna. Młody mężczyzna podjął naukę na kierunkach ekonomia i informatyka. Ponadto pełni funkcję kapitana drużyny rugby. Alexander pojawia się od czasu do czasu podczas oficjalnych uroczystości, w których bierze udział Rodzina Królewska, jak parady wojskowe czy urodziny królowej Elżbiety II.

Wiedzieliście, że brytyjska Rodzina Królewska jest tak wielka? Oceńcie, czy Alexander Ogilvy rzeczywiście może zdobyć większą popularność niż jego kuzyni książęta William i Harry!

ZOBACZ ZDJĘCIA NAJPRZYSTOJNIEJSZEGO CZŁONKA RODZINY KRÓLEWSKIEJ:

rodzina królewska

Alexander Ogilvy jest kuzynek książąt Williama i Harry’ego.

rodzina królewska

Brytyjska Rodzina Królewska jest silnie rozgałęziona.

rodzina królewska

Uważacie, że Alexander zasłużył na tytuł najprzystojniejszego arystokraty?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papuga wychowała się z psami i zachowuje się jak jeden z nich. Potrafi nawet szczekać
  2. Agnieszka Kotulanka w młodości. Aktorka była piękna i miała u stóp cały świat
  3. Żona Jurka Owsiaka wyjawiła, kto miał zastąpić go w WOŚP. Jej słowa są niezwykle poruszające
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje

źródła: townandcountrymag.com, pomponik.pl