Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rodzina królewska na celowniku. Chcą zabić małego księcia
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 28.05.2018 15:36

Rodzina królewska na celowniku. Chcą zabić małego księcia

Brytyjska rodzina królewska
instagram.com, wikipedia

Rodzina królewska jest na celowniku. Wiadomość z aplikacji Telegram, która służy terrorystom do szerzenia ich chorej propagandy, została przechwycona przez brytyjskie służby specjalne. Rodzina królewska w panice – książę George może być w poważnym niebezpieczeństwie.

Książę George padł ofiarą planów organizacji terrorystycznej ISIS. Wiadomość ze zdjęciem szkoły małego księcia i mrożącym krew w żyłach tekstem hymnu terrorystów wywołała w Wielkiej Brytanii zamieszanie.

Rodzina królewska ma problemy

Szkoła księcia Georga mieści się  w Londynie. To właśnie stamtąd pochodzi fotografia zamieszczona przez dżihadystów w używanej do komunikacji między sobą aplikacji Telegram. Planowali zamach na placówkę.

Najbardziej wstrząsające są słowa pochodzące z arabskiej pieśni islamskich fanatyków. Brzmią one:

– Kiedy z muzyką pocisków nadejdzie wojna, weźmiemy się za niewiernych, pragnąc odwetu.

To nie pierwszy raz

W przeszłości miała już miejsce podobna sytuacja. Zdaniem ochroniarza tragicznie zmarłej Lady Diany, Kate i William powinni zadbać o ochronę swojej pociechy. Ken Wharfe, bo tak nazywa się owy pan, ostrzega, że terroryści gotowi są dybać na życie najstarszego dziecka królewskiej pary, tak długo aż nie osiągną swojego celu. Wharfe to były członek elitarnej jednostki SAS.

SAS (ang. Special Air Service) to brytyjska organizacja antyterrorystyczna, której zadaniem jest m.in. uwalnianie zakładników porwanych przez wyznaców śmiercionośnych ideologii.

Jerzy z Cambridge, bo tak po polsku brzmi imię małego księcia, urodził się w 2013 roku. Naukę w londyńskiej szkole podstawowej, która miała paść atakiem dżihadystów rozpoczął we wrześniu 2017 roku. Jak można się spodziewać, rodzice uczniów towarzyszących Jurkowi martwią się o bezpieczeństwo swoich pociech.

ZOBACZ TEZ:

  1. Koszmar Katarzyny Dowbor. Mąż zgotował jej prawdziwe piekło
  2. Ewa Farna stała się pośmiewiskiem. Jej wygląd przeraził fanów. „Wyglądasz paskudnie!”
  3. Anna Lewandowska już tak nie wygląda! Drastyczna metamorfoza
  4. Kusiła w Klanie i Quo Vadis. Dziś jest nie do poznania

Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem