Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramat w północno-zachodniej części Polski. Ojciec zginął na oczach rodziny
Karina Sulich
Karina Sulich 05.09.2020 18:46

Dramat w północno-zachodniej części Polski. Ojciec zginął na oczach rodziny

Agnieszka Włodarczyk
fot. Lelum.pl

Zachodniopomorskie. Ojciec zmarł na oczach rodziny

ZOBACZ ZDJĘCIA:

W akcji ratunkowej brało udział pięć zastępów straży pożarnej, w tym łódź ratunkowa. Kiedy służby wyciągnęły z wody nieprzytomnego mężczyznę, natychmiast przystąpiono do reanimacji. Niestety, nie udało się go uratować. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności na miejscu zdarzenia.

  1. Rafał: „Kiedy moja żona jest obok, zbiera mi się na wymioty. Jest odpychająca, przestała dbać o higienę”
  2. Gwiazda „Pytanie na śniadanie” w sercu poważnej afery z prokuraturą w tle. Milczenie przerwała jej przyjaciółka


ZOBACZ TEŻ:

Rodzina była świadkiem niewyobrażalnej tragedii. Niestety w sobotę 5 września, w północno-zachodniej Polsce po godzinie 12, doszło do dramatycznej sytuacji, której nikt nie był w stanie przewidzieć. Jak informują lokalne media, mężczyzna zginął na oczach swoich najbliższych. Sprawą zajęła się policja.
Jak poinformował portal koszalininfo.pl, w dniu dzisiejszym po godzinie 12, w Żydowie w województwie zachodniopomorskim zginął 49-letni mężczyzna. Świadkiem tragedii była jego rodzina.
Rodzina wracała z wakacji
Rodzina z Wielkopolski nie sądziła, że tak potoczą się ich tegoroczne wakacje. Niestety, kiedy mężczyzna wracał z bliskimi z wyjazdu, doszło do niewyobrażalnej tragedii. Jak donoszą lokalne media, urlopowicze postanowili zrobić przystanek w drodze do domu. Wtedy wydarzył się dramat.
Rodzina w godzinach popołudniowych zatrzymała się w pobliżu elektrowni wodnej Żydowo w województwie zachodniopomorskim, chwilę później na miejscu zjawiło się pięć zastępów straży pożarnej. Niestety, ojciec zmarł na oczach swoich najbliższych.

Rodzina miała zatrzymać się tylko na chwilę. Niestety, nikt z bliskich nie zorientował się, kiedy 49-latek wpadł do wody. Jak informuje koszalininfo.pl mężczyzna najprawdopodobniej poślizgnął się, niestety, gdy wezwano pomoc, też już tonął.

źródło: koszalininfo.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik