Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rodzice chcieli dać nauczkę córce i z niej zażartowali. Gdy dziewczynka spojrzała w lustro, zalała się łzami
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 09.01.2020 10:26

Rodzice chcieli dać nauczkę córce i z niej zażartowali. Gdy dziewczynka spojrzała w lustro, zalała się łzami

rodzice
facebook.com

Rodzice powinni dbać zawsze przede wszystkim o dobro swojego dziecka. Niestety, dużo częściej ich priorytetem jest ich własna wygoda i zmuszenie dziecka do zrobienia tego, czego oni sobie zażyczą, nawet jeśli maluch nie rozumie nic z zaistniałej sytuacji. Ci państwo doprowadzili swoje dziecko do histerii i postanowili pochwalić się tym na Facebooku, żart był okrutny.

Stwierdzili, że to świetny żart, byli przekonani, że będzie nieszkodliwy i zapewni im duże wsparcie wśród Internautów, okazało się jednak, że nie wszyscy rodzice zgadzają się z ich postępowaniem. Na Facebooku wybuchła burza wokół tego, czy ta para postąpiła w adekwatny sposób, a może zupełnie przesadzili?

Rodzice chcieli tylko zażartować

Ta para z Tajlandii nie umiała poradzić sobie z kilkuletnią córką, która nieustannie grała na telefonie, nie słuchając ich próśb, by odłożyła urządzenie. W końcu, kiedy mała zasnęła, jej mama wpadła na pomysł, który jednocześnie miał być świetnym żartem i zniechęcić dziewczynkę do używania elektroniki.

Śpiącej córeczce rodzice narysowali wokół oczu grube, czarne obwódki, tworzące ‚oczy pandy’. Kiedy mała się obudziła, zaprowadzili ją do lustra i powiedzieli, że jej oczy wrócą do normalności, kiedy przestanie się bawić telefonem.

Nie przewidzieli reakcji dziecka

Kiedy tylko zobaczyła się w lustrze, dziewczynka zaczęła przeraźliwie płakać i nie mogła się uspokoić. Jeszcze wtedy, jej rodzice wciąż uważali, że to świetny żart, zrobili nawet małej zdjęcia i wrzucili je na Facebooka.

Wtedy dopiero mieli szansę wypowiedzieć się ludzie, którzy znają się na wrażliwej psychice dziecka. Psycholodzy ostrzegają, że taka sytuacja, mogła przerazić dziewczynkę do takiego stopnia, że na zawsze się to na niej odbije. Rodzice bronili się, że każdy ma prawo wychowywać dziecko po swojemu, ale czy takie zachowanie to na pewno jest wychowywanie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzice

Psycholodzy ostrzegają, by nie powtarzać tego „pranku”.

rodzice

Dla dziecka może to być traumatyzujące przeżycie.

rodzice

Lepiej z dzieckiem porozmawiać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „”Wygląda młodziej od syna”
  3. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  4. Lekarz powiedział, że znamię na jej czole jest niegroźne. Rok później walczyła o życie
  5. Agnieszka Chylińska zalała się łzami. Gwiazda zdradziła prawdę o swoim dziecku
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

źródła: jestpozytywnie.pl

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?