Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rodzice chcieli zbadać synka, bo był „senny”. Lekarz dokonał porażającego odkrycia, cud, że dziecko żyło
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 05.08.2020 13:35

Rodzice chcieli zbadać synka, bo był „senny”. Lekarz dokonał porażającego odkrycia, cud, że dziecko żyło

polacy
fot. facebook.com/ Hadassah University Hospital

Rodzice zabrali dziecko do szpitala, bo dziwnie się zachowywało. Dodatkowo zauważyli drobną, małą rankę w jego głowie. W szpitalu chłopca przyjął lekarz, który natychmiast zainteresował się raną. Szybko kazał zrobić zdjęcie RTG. Kompletnie nie spodziewał się tego, co zobaczył na prześwietleniu.

Rodzice byli bardzo zaniepokojeni stanem synka. Do tej pory ruchliwy i przepełniony energią 9-latek stał się nagle ospały, wciąż zmęczony, anemiczny. Postanowiono zabrać go do lekarza. Prawda zaskoczyła wszystkich. Natychmiast stwierdzono, że należy przeprowadzić operację.

Rodzice byli przerażeni- w głowie ich dziecka tkwiło coś dziwnego

Chłopiec, Palestyńczyk trafił do Centrum Medycznego Hadassah w Jerozolimie. Lekarz był przekonany, że to ślad po uderzeniu, bądź mocnym draśnięciu. Okazało się jednak, że w głowie 9-latka tkwił pocisk, który uszkodził warstwy mózgu. Dwie godziny po przyjściu chłopca do szpitala, lekarze już go operowali.

To, że 9-latek przeżył, uznano za cud. Gdyby pocisk utknął w głowie pod innym kątem chłopiec albo by już nie żył, albo miał silnie i nieodwrotnie uszkodzone warstwy mózgu. Co ciekawe, malec gdy się przebudził, od razu zaczął mówić, a badania neurologiczne nie wskazują na problemy z układem nerwowym.

  1. Wszyscy mieli nadzieję do samego końca. Niestety, nie żyje, ogromna strata dla kraju
  2. Dramatyczna interwencja policji. Starsza kobieta masowo gromadziła psy w strasznych warunkach

Jak do doszło do postrzału?

Rodzice przyznali, że ich synek bawił się z przyjaciółmi na podwórku. Podejrzewają, że wówczas mogło dojść do postrzelenia. Jak to jednak możliwe, że ani dziecko, ani jego towarzysze zabawy tego nie zauważyli? Nikt nie jest w stanie tego wyjaśnić, sam 9-latek nie jest w stanie wskazać momentu, kiedy mogło dojść do postrzału.

Policja bada tę sprawę i szuka winnych. Podejrzenia padły na uczestników obchodów Id al-Adha, najważniejszego święta muzułmańskiego, które odbywało się w miniony weekend. To niepierwszy przypadek, gdy w ciele może utknąć ciało obce, które da o sobie znać po dłuższym czasie. Podobna sytuacja spotkała rodziców dziewczynki, która wciąż skarżyła się na ból nosa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzice

W głowie dziecka utkwił pocisk.

rodzice

Pocisk miał długość 2 centymetrów. Lekarze są pewni, że gdyby utknął w głowie pod innym kątem, chłopiec mógłby mieć kłopoty zdrowotne do końca życia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rząd podjął nagłą decyzję, wprowadzono zakaz. Zbyt duże niebezpieczeństwo
  2. W szkole dręczyli ją i nazywali brzydulą. Po latach dziewczyna udowodniła, jak bardzo się mylili
  3. Co się dzieje z Krzysztofem Kiersznowskim? Media donosiły o tragedii, jest komentarz aktora
  4. Mąż ukrywał romans latami. Zażądał rozwodu, ale jego żona też miała tajemnicę, która go zdruzgotała
  5. Porażające sceny w McDonaldzie pod Warszawą. Ludzie byli roztrzęsieni
  6. Szczenięta bawiły się pod pudełkiem, nikt nie wiedział, co razem kombinują. Wszystko stało się jasne, kiedy zajrzano do środka

Źródło: polsatnews.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania