Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Renata Kaczoruk na najnowszym zdjęciu, w objęciach pięknych kobiet. „Mój coming out”
Karina Sulich
Karina Sulich 31.05.2020 10:12

Renata Kaczoruk na najnowszym zdjęciu, w objęciach pięknych kobiet. „Mój coming out”

Renata Kaczoruk
fot. screen instagram.com

Renata Kaczoruk pokazała zdjęcie, na którym czule tuli się z dwiema kobietami. Wielu czekało na mój coming out – napisała na wstępie swojego obszernego postu. Modelka szybko rozwiała wątpliwości swoich fanów i przyznała, że ma słabość do pięknych kobiet ze wspólnej fotografii, które są jej siostrami.

Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego postanowiła otworzyć się przed fanami. Renata Kaczoruk opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowe zdjęcie z siostrami i w obszernym wpisie podziękowała im za wspólne chwile. Modelka coraz częściej zaprasza nas do swojego prywatnego życia.

Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego pokazała zdjęcie

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki przez pięć lat byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Choć ich związek nie przetrwał próby czasu, modelka wciąż nie znika z mediów, a w ostatnim czasie pokazuje coraz więcej rzeczy ze swojego prywatnego życia.

Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego postanowiła podzielić się ze swoimi fanami ważnym wyznaniem. Renata Kaczoruk przyznała, że najważniejszymi osobami w jej życiu są siostry i mama.

– Parę osób czeka na mój coming out. Mogliście gdzieś przeczytać, że mam do nich słabość. To prawda. Nie byłabym dziewczyną na tym zdjęciu, gdyby nie moje kobiety. Nikt nigdy nie był dla mnie tak ważny jak moje siostry – zaczęła Renata Kaczoruk, która wspominała najważniejsze momenty z życia.

  1. Był gwiazdą „Europa da się lubić”. Co dziś robi uwielbiany przez widzów Paolo Cozza? Wielu się zdziwi
  2. Dostałeś SMS od Lidla o danej treści? Jesteś w niebezpieczeństwie, natychmiastowo go skasuj
  3. Lidl znów przebił konkurencję. Wszystkie miłośniczki gotowania będą zachwycone

Renata Kaczoruk i rodzina

Renata Kaczoruk pozwoliła sobie na odrobinę prywaty. Modelka opublikowała piękne zdjęcia z plaży, na których pozuje z siostrami. Widać, że rodzina jest dla niej bardzo ważna.

– Z nikim nie byłam tak prawdziwa jak w ich towarzystwie i tak szczerze się nie wygłupiałam. Na nikim nie mogłam nigdy tak polegać jak na Swoich przyjaciółkach. Zbierały mnie z podłogi, gdy nie było co zbierać – wyznała była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego – Od nikogo tyle się nie nauczyłam ile od Swojej mamy. Jest moją mentorką z najdłuższym stażem. Nie wspomnę o mojej najlepszej przytulance – suczce, z którą się wychowywałam. Wszędzie dobrze, ale z wami najlepiej. Pokaż mi swoje siostry, a powiem Ci, kim jesteś – napisała Renata Kaczoruk.

Modelka, która zdobyła się na osobiste wyznanie i zachwyciła swoich fanów.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

renata kaczoruk

Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego wyznała, że najważniejsze w jej życiu są siostry i mama. Renata Kaczoruk opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, opatrzone wyjątkowymi słowami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Śmiertelny wypadek motocyklisty na S7. Droga jest zablokowana
  2. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa na południu Polski. Wprowadzono 1. stopień zagrożenia
  3. Ostatni odcinek ,,Nasz Nowy Dom” poruszył do łez. Metamorfoza była przeogromna, trudno ukryć zdziwienie
  4. 3 znaki zodiaku, którym trudno się zakochać. Lepiej uważaj, związek z nimi może być bardzo niestabilny
  5. Radosław Majdan już świętuje narodziny syna? Jedno zdjęcie mówi wszystko
  6. Wielki protest podczas wizyty Andrzeja Dudy i Mateusza Morawieckiego na Mierzei Wiślanej. Przeciwnicy nie wytrzymali

źródło: jastrzabpost.pl