Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 35-letnia kobieta ustanowiła rekord w jedzeniu majonezu na czas. W 3 minuty pochłonęła aż 16 tysięcy kalorii
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 12.09.2019 16:34

35-letnia kobieta ustanowiła rekord w jedzeniu majonezu na czas. W 3 minuty pochłonęła aż 16 tysięcy kalorii

Rekord
Screen z filmiku Youtube

Rekord w jedzeniu majonezu na czas ustanowiony został przez pewną 35-letnią kobietę. Tym samym dokonała ona czegoś niemożliwego. W zaledwie 3 minuty pochłonęła aż 16 tysięcy kalorii! Całe zdarzenie uwiecznione zostało na filmiku, który z chwilą trafienia do sieci stał się prawdziwym hitem. Ludzie nie przestają zaskakiwać. To przecież zabójstwo dla zdrowia, pisali Internauci.

Majonez bez wątpienia jest jednym z tych produktów, który można kochać albo nienawidzić. Kobieta o której chcielibyśmy wam opowiedzieć z drugą grupą osób ma raczej niewiele wspólnego. Jej miłość do tego sosu okazała się tak wielka, że przedział 3 minut opałaszowała go aż 2448 gramów.

Rekord w jedzeniu majonezu

Zastanawialiście się kiedyś jaki jest najdziwniejszy rekord świata? Do tej pory byliśmy przekonani, że zjedzenie 97 hamburgerów w ciągu 8 minut jest tym osiągnięciem, po którym nic nas uż nie zaskoczy. Nic bardziej mylnego!

Michelle Lesco z Arizony skutecznie odmieniała nasze poglądy w kwestii obżarstwa na czas. Pewnie wam też ciężko będzie w to uwierzyć, ale ta drobna i niepozorna kobieta w zaledwie trzy minuty zjadła prawie trzy i pół słoika majonezu. Całe szczęście ta wiekopomna chwila udokumentowana została na nagraniu.

Kobieta dokonała niemożliwego!

Rekordzistka szczerze przyznaje, że szybkie jedzenie rozpoczęła tylko po to, aby zaimponować swoim znajomym. Jej nietypowa pasja okazał się strzałem w dziesiątkę, a kobieta czuje się z niej jak ryba w wodzie.

Rekordy w konkursach żywieniowych na ten moment są dla niej na porządku dziennym. Na filmiku zobaczyć możemy jak Michelle wcina na czas talerz spaghetii i konsumuje hot doga bez użycia rąk w mniej niż 30 sekund. Jednak zjedzenie takiej ilości majonezu zdecydowanie przejdzie do historii! Kobieta pochłonęła aż 2448 gramów, przy czym dotychczasowy rekord wynosił zaledwie 815,5 gramów.

Czy majonez jest niezdrowy?

W majonezie najniebezpieczniejszy dla naszego zdrowia jest oczywiście cholesterol. W 10 łyżkach gotowego sosu znajduje się go ok. 300 mg. Jego zbyt duże ilości prowadzą do zapychania żył, przez co utrudnione jest swobodne krążanie krwi w nasyzm organizmie. Dietetycy jednoznacznie twierdzą, że w trosce o własne zdrowie powinniśmy ograniczyć się do jednej łyżeczki majonezu dziennie. W tym przypadku umiar jest podstawą!

ZOBACZ FILMIK:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na praniu i prasowaniu można zarobić duże pieniądze, zdziwisz się jak prosto
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki natychmiast opowiedziała wszystkim, co kobieta zrobiła jej dziecku
  3. Bohaterski dziadek zginął ratując swoją wnuczkę z pożaru. „Upewnił się, że wnuczka wyszła z płonącego domu”
  4. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety
  5. Benedykt XVI dostał wylewu i jest z nim źle? Rzecznik Watykanu wydał specjalne oświadczenie

Źródło: happiest.net

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy