Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nowy, niebezpieczny trend w randkowaniu. Mężczyźni coraz częściej go praktykują
Karina Sulich
Karina Sulich 25.07.2020 10:44

Nowy, niebezpieczny trend w randkowaniu. Mężczyźni coraz częściej go praktykują

randka
Fot.unsplash.com

Długie rozmowy, niekończące się tematy, spacery w blasku księżyca, późne telefony, kolacje przy świecach i randka życia. Większość nas zdążyła się już przekonać, że rzeczywistość zdecydowanie różni się od komedii romantycznych. Jeżeli jednak nie chcemy, by w naszym życiu wylało się takie samo morze łez co przy oglądaniu kolejnego filmu, lepiej znać najnowsze trendy w randkowaniu.

Randka może być bardziej lub mniej udana. Jednak okazuje się, że my kobiety mamy większe powody do zmartwień niż to, czy rozmowa będzie się kleić lub co będziemy robić dziś z naszym partnerem. Wśród mężczyzn pojawił się nowy, niebezpieczny trend w randkowaniu, i to jego powinniśmy się wystrzegać.

Trendy w randkowaniu

Trendy w randkowaniu warto znać, chociażby po to by, uniknąć niemiłych rozczarowań, lub po to, by było nam je łatwiej przełknąć, i niestety, nie mówimy tu o najmodniejszych kwiatach, restauracjach czy aktywnościach.

Ghosting, orbiting, mosting. Jakiś czas temu te słowa-hasła bardzo często pojawiały się w internecie. Czym tak naprawdę są? To określenia popularnych trendów w randkowaniu, które raczej nie zasługują na pochwałę.

Ghosting to nic innego jak nagłe zrywanie kontaktu, orbiting za to podchodzi lekko pod stalking. Zrywamy relację, znikamy z czyjegoś życia, ale ciągle trzymamy go w naszej orbicie, czyli obserwujemy w internecie. Lakujemy zdjęcia, sprawdzamy gdzie dana osoba ostatnio była i na czyim profilu została oznaczona. Natomiast mosting to porzucenie partnera bez jakiekolwiek wyjaśnienia i dodatkowe, nagłe zerwanie kontaktu. No cóż, takie zachowania nie są ani miłe, ani zdrowe. Okazuje się jednak, że pojawił się nowy trend. Czym jest paperclipping i dlaczego randka z panem spinaczem to zły pomysł?

 1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
 2. Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie psa, ale wszyscy patrzyli tylko na jej ścianę. Niesłychane, co sobie powiesiła
 3. Alior Bank zapowiada ważne zmiany i poprawki. Wszyscy klienci muszą się przygotować, ogromny przełom

Randka ze spinaczem

Randka ze spinaczem to naprawdę zły pomysł. Popularny w randkowaniu trend, jakim jest paperclipping, pojawił się kiedy do łask powrócił Spinacz używany w Microsoft Office. Choć w programie jego funkcja nie działa, pojawił się on w formie memów, pokazując, jak działają niektórzy mężczyźni.

Paperclipping to nic innego, jak trzymanie drugiej osoby jako opcji B. Spinacze nie martwią się o drugie połówki, te egoistyczne osoby zwyczajnie nie chcą zostać zapomniane, więc co jakiś czas ponownie pojawiają się w naszym życiu. Jeżeli znajdujesz się w takiej relacji, lepiej szybko ją urwij. Randka z kimś, kto co jakiś czas powraca jak bumerang, też nie jest dobrym pomysłem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

randka

Artystka Samantha Rothenberg przedstawiła ten trend za pomocą grafiki na swoim Instagramie. Przy spinaczach napisała — Czasami pojawiam się zupełnie bez powodu tak jak teraz. — lub — Nie chcę, żebyś o mnie zapomniała, bo to zraniłoby moje delikatne ego. — brzmi znajomo?

randka

Lepiej wcześniej wiedzieć, czy randka nie zakończy się złamanym sercem.

randka

Dzięki temu możemy oszczędzić sobie wiele cierpienia.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Kołobrzeskie ogórki kiszone lepsze od tradycyjnych? Sekretem jest jeden tajemniczy składnik
 2. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków
 3. Już pewne, nowa, ważna zmiana przepisów. Dotyczy prawa jazdy Polaków
 4. Michał Szpak oskarżony o najgorsze. Pokazał, co napisała pod jego zdjęciem jedna z gazet
 5. Co dalej z Rafałem Trzaskowskim? Właśnie padły mocne słowa, wszystko już jasne
 6. Szumowski przypadkiem wygadał się, ile naprawdę w Polsce jest chorych. Liczba radykalnie różni się od oficjalnej
 7. Aż się zdziwisz na zakupach, okazja w Biedronce. Akcja mówi o 2 za darmo, ale możesz wziąć nawet 6
 8. Koronawirus na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy. Sanepid zwraca się do uczestników z pilnym apelem
 9. Alior Bank zapowiada ważne zmiany i poprawki. Wszyscy klienci muszą się przygotować, ogromny przełom

źródło: chillizet.pl