Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Robert Gonera zastąpi Królikowskiego w ,,Ranczo”? „Jeszcze bym tego nie przesądzał”
Karol Osiński
Karol Osiński 17.02.2021 10:17

Robert Gonera zastąpi Królikowskiego w ,,Ranczo”? „Jeszcze bym tego nie przesądzał”

TV VOD
Królikowski

Serial Ranczo kojarzy nam się przede wszystkim z losami jego głównych bohaterów, czyli Kusego i Lucy, których zagrali Paweł Królikowski i Ilona Ostrowska. Chociaż produkcja została zakończona w 2016 roku, to zdecydowano się na jej kontynuację poprzez film Ranczo. Zemsta wiedźm. Nagła śmierć Królikowskiego sprawiła, że zdjęcia do produkcji musiały zostać przerwane. Niewykluczone, że w jego miejsce zostanie zatrudniony Robert Gonera. Reżyser Wojciech Adamczyk zapytany o to, czy serial nie wróci odparł – Jeszcze bym tego nie przesądzał – zdradził w rozmowie z Super Expressem.

Już wkrótce minie rok od śmierci Pawła Królikowskiego. Film Ranczo. Zemsta wiedźm był jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji w Polsce, jednak bez zmarłego aktora nie będzie taki sam, jak serial. Bardzo możliwe, że w jego miejsce wskoczy aktor znany m.in. z serialu M jak miłość, Robert Gonera.

Robert Gonera zastąpi Pawła Królikowskiego w filmie Ranczo. Zemsta wiedźm?

Kusy był jedną z najbardziej lubianych postaci serialu Ranczo. Wielu telewidzów, kojarzy produkcję głównie z nim, a Paweł Królikowski wpisywał się w tę rolę wprost perfekcyjnie. Jednak niewiele osób wie, że pierwotnie Kusego miał grać ktoś inny. Jako pierwszy przymierzany do tej roli był Robert Gonera, jednak na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć do pierwszego sezonu zrezygnował.

Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć okazało się, że Paweł będzie grał Kusego, bo miał grać zupełnie kto inny – Robert Gonera, tylko że zrezygnował z jakichś tam względów. Moim zdaniem była to zmiana trafiona w punkt – opowiadał w rozmowie z Super Expressem Bogdan Halus, czyli serialowy Hadziuk.

Nagła śmierć Pawła Królikowskiego sprawiła, że zdjęcia do filmu Ranczo. Zemsta wiedźm musiały zostać przerwane. Jednak niewykluczone, że wszystko zostanie wznowione, o czym wspominał zapytany przez Super Express reżyser serialu, Wojciech Adamczyk.

Jeszcze bym tego nie przesądzał – mówił reżyser. Co więcej, fani zaproponowali, by postać Kusego, zagrał właśnie Robert Gonera.

Robert Gonera wystąpi w Ranczu?

W związku z coraz większą ilością plotek na temat takiego przebiegu zdarzeń, Super Express postanowił zapytać samego zainteresowanego, czy faktycznie mógłby przyjąć rolę Kusego i wejść w buty zmarłego Pawła Królikowskiego. Zapytany został także o sytuację sprzed ponad 15 lat, kiedy po raz pierwszy był przymierzany do tej postaci, jednak ją odrzucił. Gonera odmówił komentarza w tej sprawie i odesłał pytających do swojej agentki:

Tak, to były dawne czasy. Wątpię, by chciał na ten temat rozmawiać – powiedziała agentka aktora, Hanna Kielesińska w rozmowie z Super Expressem.

Lata mijają, jednak serial Ranczo w dalszym ciągu wzbudza niemałe zainteresowanie wśród fanów. Jakiś czas temu pojawił się na platformie Netflix, gdzie można obejrzeć wszystkie sezony przygód mieszkańców Wilkowyj.

Nie inaczej, jest z losami aktorów produkcji. Niedawno wspominaliśmy postać wójtowej z Rancza, w którą wcielała się Violetta Arlak. Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę. Przypomnijmy, że Paweł Królikowski niestety nie jest jedynym aktorem produkcji, który odszedł z tego świata.

Odcinki Ranczo można zobaczyć na VOD.

Zobacz zdjęcia:

ranczo

Bardzo możliwe, jest to, że postać Kusego, którego grał zmarły w ubiegłym roku Paweł Królikowski zostanie zastąpiona w nadchodzącym filmie Ranczo. Zemsta wiedźm.

Ranczo

Jednym z kandydatów do jego zastąpienia, jest Robert Gonera.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów