Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ralph Kaminski przekazał smutne wieści, odeszła ważna dla niego kobieta. "Jestem zdruzgotany..."
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 04.12.2023 21:37

Ralph Kaminski przekazał smutne wieści, odeszła ważna dla niego kobieta. "Jestem zdruzgotany..."

Ralph Kaminski pożegnał swoją mentorkę, fot. Instagram/ralphkaminski
Ralph Kaminski pożegnał swoją mentorkę, fot. Instagram/ralphkaminski

Ralph Kaminski cieszy się udaną karierą i sporą popularnością, mimo że jego twórczość czasami wzbudza kontrowersje. Wokalista nagrał cztery płyty, a muzykę traktuje bardzo osobiście. Piosenkarz nie jest jednak samoukiem, a dyplomowanym muzykiem, który ukończył wokalistykę na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Lubiany artysta przekazał właśnie smutne wieści.

Ralph Kaminski dopiero co świętował ważną rocznicę wyjątkowej osoby

Ralph Kaminski na swojej drodze spotkał wielu utalentowanych artystów, którzy pomogli mu rozwijać się w muzyce. Wokalista nie kryje, że niektóre osoby miały kolosalny wpływ na jego karierę. Piosenkarz dopiero co chwalił się na swoim instagramowym profilu niezwykle ważną dla niego i jego kariery kobietą. Pod koniec października muzyk składał jej w sieci życzenia z okazji okrągłej, 60. rocznicy urodzin. 

Dzisiaj swoje okrągłe urodziny ma jedna z najważniejszych osób w moim życiu. Gdyby nie ona, moja kariera nigdy nie powędrowałaby tak daleko. Nauczyła mnie pokory, ciężkiej pracy, techniki wokalnej. Jestem tu gdzie jestem dzięki Pani Ani Domżalskiej! Pani Ania jest silną, wspaniałą kobietą. Moim wzorem! W jej dzień piszę tego posta by ją Wam przybliżyć, oddać hołd, podziękować. Życzymy Pani Ani mnóstwo zdrowia i miłości.

Jej uroda jest nieprzeciętna. "Ale śliczna dziewczyna", Ralph Kaminski ogłosił radosne nowiny Ralph Kaminski zwrócił się w 8 słowach do Dowbor. Ripostę Katarzyny zapamięta na zawsze

Ralph Kaminski pożegnał swoją mentorkę

Ralph Kaminski przekazał swoim fanom łamiącą serce wiadomość. Muzyk poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o śmierci swojej mentorki, pani Anny Domżalskiej, która była częściowo odpowiedzialna za jego sukcesy. 

Jestem zdruzgotany… Dzisiaj odeszła Pani Ania. Anna Domżalska, jedna z najważniejszych osób na mojej drodze zawodowej. Niedawno skończyła 60 lat. Była moją nauczycielką śpiewu, moją guru, nauczyła mnie ciężkiej pracy, pokory, śpiewać tak, jak w życiu bym nie przypuszczał, że mógłbym. Pani Aniu, będę za panią ogromnie tęsknił. Zmieniła Pani moje życie. Kocham panią, mam złamane serce…

ZOBACZ TEŻ: Dramat Ralpha Kaminskiego. Porażające, co właśnie ujawnił gwiazdor

Fani Ralpha Kaminskiego łączą się z nim w bólu

W tym trudnym czasie Ralph Kaminski może liczyć na wsparcie swoich wiernych fanów. Pod postem ze smutną informacją o śmierci pani Anny posypały się komentarze z wyrazami współczucie i kondolencjami od fanów wokalisty. Możemy w nich przeczytać między innymi:

  • Drogi Dj-u Rafale. Przyjmij proszę najszczersze wyrazy współczucia z powodu tak ogromnej dla Ciebie straty, śmierci Twojej ukochanej Pani Ani. (…) Twoje docenianie Jej jest takie piękne. Pani Ania pozostanie w naszych sercach i pamiętaj, jesteśmy zawsze z Tobą i wspieramy Cię najmocniej na świecie.
  • Jestem przekonana, że Pani Ania jest z Ciebie bardzo dumna i będzie podziwiała Twoje dalsze sukcesy z góry. Trzymaj się mocno, wysyłam przytulasy.
  • Wspieramy Cię mocno.
  • Zostanie na zawsze w twojej twórczości.
  • Bardzo współczuję. I też płaczę, bo bardzo wiele zawdzięczamy Pani Annie. Dziękuję za Twoją otwartość w okazywaniu smutku. To takie prawdziwie ludzkie. Wyrazy współczucia dla Bliskich Pani Ani!
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?