Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Trzaskowski spotkał się z Andrzejem Dudą, ale wszyscy patrzyli tylko na jego buty. ”Obciach”
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 31.07.2020 11:53

Rafał Trzaskowski spotkał się z Andrzejem Dudą, ale wszyscy patrzyli tylko na jego buty. ”Obciach”

Rafał Trzaskowski
fot. Instagram @prezydent_pl Jakub Szymczyk KRPR

Rafał Trzaskowski spotkał się z prezydentem Polski. Politycy zdecydowali, że ich rozmowa będzie odbywała się w męskim gronie, bez małżonek. Obuwie rządzącego Warszawą sprawiło, że w internecie zawrzało.

Rafał Trzaskowski spotkał się z Andrzejem Dudą. Miała być poważna i polityczna rozmowa o wyborach, współzawodnictwie, przyszłości Polski i wolnych mediach. Niestety, wszyscy skupili się na butach prezydenta Warszawy. Obciach — pisali oburzeni internauci.

Zdumiewające obuwie Rafała Trzaskowskiego

W czwartek 30 lipca, w Pałacu prezydenckim odbyło się wyjątkowe spotkanie. Rafał Trzaskowski, odpowiadając na zaproszenie prezydenta, odwiedził go, by omówić dalsze losy kraju.

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą. Rozmawialiśmy stanowczo, ale merytorycznie. Jedną z ważnych kwestii, które omawialiśmy była kondycja samorządów. Przedstawiłem prezydentowi projekt ustawy zakładający zwiększenie ich bezpieczeństwa finansowego — napisał na Twitterze Rafał Trzaskowski.

Mimo poważnego wydźwięku rozmowy to buty polityka wzbudziły największe zainteresowanie wśród internautów.

  1. Szumowski nie pozostawił złudzeń. Przekazał właśnie wiadomość dot. nowych, poważnych ograniczeń
  2. Kamil Stoch przekazał radosną nowinę. Fani wniebowzięci, udało się
  3. Joanna Kurska ukrywała prawdę nt. swojej przeszłości i TVP? Ujawniamy kontrowersyjne fakty, które mogą rozzłościć wielu

Rafał Trzaskowski spotkał się z Andrzejem Dudą

Niedawno pisaliśmy o zmianach, jakie planuje wdrożyć Andrzej Duda. Podczas spotkania kontrkandydatów w wyborach prezydenckich wrzało. Politycy zachowali kamienne twarze, jednak jak sami zaznaczają — rozmowa była stanowcza. Według internautów uwagę sytuacji zabrały buty prezydenta Warszawy, który przyszedł w… martensach.

Internauci podzieleni. Jedni komentują, że obuwie choć legendarne — nie pasuje na taką okazję. Inni, że wygoda i klasyka nie musi wyglądać nudno i podoba im się wybór Rafała Trzaskowskiego. A jakie jest wasze zdanie? Czekamy na komentarze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Spotkanie z prezydentem @AndrzejDuda. Rozmawialiśmy stanowczo, ale merytorycznie. Jedną z ważnych kwestii, które omawialiśmy była kondycja samorządów. Przedstawiłem prezydentowi projekt ustawy zakładający zwiększenie ich bezpieczeństwa finansowego. pic.twitter.com/ezevVL61l1

— Rafał Trzaskowski (@trzaskowski_) July 30, 2020

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces