Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na jaw wyszły niespodziewane informacje. Chodzi o Małgorzatę i Rafała Trzaskowskich
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 04.07.2020 23:37

Na jaw wyszły niespodziewane informacje. Chodzi o Małgorzatę i Rafała Trzaskowskich

Rafał Trzaskowski
fot. eastnews.pl/Jakub Kaminski

Małgorzata Trzaskowska do tej pory trzymała się na uboczu i nie udzielała medialnie. Jak mówiła dwa lata temu w wywiadzie dla Vogue’a, świadomie nie chciała, by jej życie stało się tematem dla mediów. Jednak w obliczu możliwości zostania pierwszą damą, żona Rafała Trzaskowskiego postanowiła udzielać się w social mediach i więcej opowiedzieć o relacji, jaka łączy ją z mężem.

Rafał Trzaskowski i jego żona Małgorzata Trzaskowska poznali się w 1997 roku. Małgorzata Trzaskowska w wywiadzie udzielonym dla Vogue powiedziała, że to ona zakochała się w swoim mężu pierwsza. Dziś będąc partnerką kandydata na prezydenta Polski, Małgorzata Trzaskowska staje przed bardzo trudnym wyzwaniem. Życie prywatne jej i jej męża staje się tematem medialnym. Na jaw wychodzą kolejne fakty o ich związku.

Rafał Trzaskowski – jak się poznał z żoną?

W wywiadzie dla Vogue Małgorzata Trzaskowska opowiedziała o początkach swojego małżeństwa. To właśnie ona pierwsza zauważyła Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy i brat Małgorzaty Trzaskowskiej razem studiowali w stolicy. Na jednym ze zdjęć kobieta zauważyła Rafała, od razu jej się spodobał.

Do spotkania doszło niedługo później na rozdaniu dyplomów uczelnianych. Małgorzata Trzaskowska pojechała na uroczystość swojego brata i poznała jego kolegę. Zakochali się w sobie od razu. Od tej pory przez cały okres studiów Trzaskowskiej jeździli do siebie pociągami, ponieważ przyszła żona Trzaskowskiego mieszkała w Rybniku, on zaś w Warszawie.

  1. Agata Duda i Andrzej Duda zostali przyłapani. Para prezydencka dała się ponieść, podobnych rzeczy jeszcze nie było
  2. GIS wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Wykryto w nim groźne bakterie
  3. Marta Manowska wzięła ślub? Zdradził ją jeden szczegół, fani wniebowzięci

Małgorzata Trzaskowska i Rafał Trzaskowski ślub

-Żeby nie marnować czasu, starałam się też zdawać wszystkie możliwe egzaminy w terminach zerowych – wspomina dawne czasy w wywiadzie dla Vogue’a Małgorzata Trzaskowska.

-Chciałam też udowodnić mojej mamie, która trochę się martwiła tymi podróżami, że nasza relacja nie wpłynie negatywnie na moje wyniki w nauce – opowiada żona kandydata na prezydenta.

Na szczęście ich relacja nie wpłynęła na karierę zawodową. Oboje skończyli studia z wyróżnieniem. Pobrali się w 2002 roku. Mają córkę i syna: 16-letnią Aleksandrę i 11-letniego Stanisława. Gdy w social mediach publikują posty o sobie nawzajem, zawsze zaznaczają, że są przyjaciółmi i każdą decyzję podejmują razem. Małgorzata Trzaskowska pokazała już, że jest aktywna i ma zdecydowany charakter. Przedstawiła nawet swoją wizję bycia pierwszą damą, w ten sposób zgrabnie docinając Agacie Dudzie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rafał Trzaskowski

Małgorzata Trzaskowska od początku kampanii męża stara się być aktywna i zauważana.

rafał trzaskowski

Para pobrała się w 2002 roku.

małgorzata trzaskowska

Żona Trzaskowskiego wspiera go podczas kampanii wyborczej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pałac Prezydencki. Człowiek przebrany za Andrzeja Dude rozdawał musztardę
  2. Korea Północna nie pozostawiła złudzeń. Wszystko jest już jasne, negocjacji nie będzie
  3. Małgorzata Kożuchowska szaleje na plaży. Nie jest sama, fani od razu zareagowali
  4. Rewelacyjne oferty na wakacje 2020. Wiemy, gdzie jest najtaniej, ostatni moment
  5. Łukasz Nowicki tłumaczy się z rzucania pieczywem na antenie. Prowadzący „Pytanie na Śniadanie” ma wyjaśnienie
  6. Nagrał niebywały moment, gdy piorun uderzył w budynek sądu. Widok wywołuje ciarki i zapiera dech jednocześnie

źródło: onet.pl