Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Grabias przekazał fanom nowinę. Gwiazdora TTV czeka przeprowadzka
Karol Osiński
Karol Osiński 06.02.2021 18:48

Rafał Grabias przekazał fanom nowinę. Gwiazdora TTV czeka przeprowadzka

Rafał Grabias
fot. TRICOLORS/East News

Rafał Grabias od dłuższego czasu znajduje się na świeczniku. Jego rozstanie z Gabrielem Sewerynem stało się jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie. Teraz obaj panowie układają sobie życie na nowo z dala od siebie. Tymczasem gwiazdor TTV podzielił się z fanami bardzo radosną informacją. Postanowił zmienić miejsce zamieszkania, o czym poinformował za pośrednictwem Instagrama. W jego życiu rozpoczyna się nowy rozdział.

Rafał Grabias od jakiegoś czasu wiedzie spokojne życie z dala od byłego partnera Gabriela Seweryna. Po trudnym rozstaniu i szybkim ogłoszeniu nowego związku (z kobietą) postanowił ułożyć sobie życie na nowo. Zaczął od zmiany „gniazdka”.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn rozstanie

Rafał Grabias przez bardzo długi czas tworzył związek z Gabrielem Sewerynem. Byli jedną z ulubionych par fanów programu Królowe życia, w którym występowali do 2020 roku. Mimo tego, po ogłoszeniu decyzji o odejściu z telewizyjnego show ludzie bardzo chętnie śledzili życie gwiazdorów, a oni sami jeszcze chętniej się nim dzielili.

Działo się tak do momentu, aż ich związek zaczął podupadać. Jakiś czas temu Grabias poinformował, że jego partner go zdradza. Niedługo po tej informacji mężczyźni stwierdzili wspólnie, że mają stalkera. Prawda wyszła na jaw po kilku tygodniach, a Polacy dowiedzieli się kim jest nowy facet Gabriela Seweryna. Następnie celebryta stwierdził, że chce układać sobie życie z dala od Rafała, jednak ten ma mu nie dawać spokoju.

Niestety po tej aferze mężczyźni bardzo stracili w oczach fanów, którzy zarzucali im, że specjalnie ukrywali swoje rozstanie, by pozostać w kręgu medialnego zainteresowania. Ostatecznie okazało się, że rozpad ich związku przyciągnął do nich jeszcze większe zainteresowanie, a ludzie szczerze współczuli Rafałowi.

Kilka tygodni temu Grabias pochwalił się zdjęciami z tajemniczą brunetką, która okazała się… jego nową partnerką. Do jednego z nich dodał wymowny opis brzmiący:

Nieważna płeć, liczy się uczucie. Spokojnej nocy – napisał, dodając hasztag Wielka miłość.

Rafał Grabias zmienia mieszkanie

Tymczasem w życiu Rafała Garbiasa doszło do kolejnych zmian. Chociaż przez pewien czas po rozstaniu jeszcze spotykał się z dawnym partnerem i nie miał czasu na przeprowadzkę z ich wspólnego lokum, to ostatecznie odniósł sukces. Potwierdził na swoim Instagramie, że jest w trakcie zmiany mieszkania, jednak idzie mu to dość opornie, ponieważ stara się dbać o każdy szczegół:

Kochani dawno mnie tutaj nie było … przeprowadzka do nowego mieszkania opóźnia się. Urządzenie własnego gniazdka pochłania tyle energii i czasu (ciągle coś szukam). Trochę Was zaniedbałem. Jeszcze kilka dni i będzie wszystko gotowe, a ja postanawiam poprawę. Wybaczcie, proszę, i trzymajcie kciuki, żeby wszystko udało się – napisał Rafał Grabias.

Mamy nadzieję, że były gwiazdor Królowych życia ułoży sobie życie w swoim nowym mieszkaniu, a problemy z przeszłości odejdą w zapomnienie.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Rafał Grabias (@rafalgrabias)

Rafał Grabias poinformował, że przeprowadza się do nowego mieszkania.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: radiozet.pl