Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Grabias pokazał intymne zdjęcia z piękną brunetką. Internauci są wściekli, nie mieli litości
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 06.01.2021 18:54

Rafał Grabias pokazał intymne zdjęcia z piękną brunetką. Internauci są wściekli, nie mieli litości

rafał grabias
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Na profilu Rafała Grabiasa pojawiły się zdjęcia, które wywołały prawdziwą burzę w sieci. Wieloletni były partner Gabriela Seweryna pozuje na nich u boku pięknej brunetki. Z opublikowanych kadrów można wywnioskować, że łączy ich naprawdę bliska relacja.

W ostatnim czasie w sieci było głośno o związku Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna, który oficjalnie jest już przeszłością. Para ma za sobą wiele rozstań i powrotów, jednak wszystko wskazuje na to, że teraz została podjęta ostateczna decyzja. Mimo to, fani nie kryją zdziwienia zdjęciami, jakie pojawiły się na profilu Rafała Grabiasa, bowiem pozuje on na nich z piękną kobietą. Czyżby znowu odnalazł miłość?

Rafał Grabias pozuje z piękną brunetką

Kilka miesięcy temu w sieci aż wrzało przez coraz to nowe informacje dotyczące związku Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna. Bohaterowie programu Królowe życia schodzili się, żeby zaraz potem znowu się rozstać.

Ich fani byli szczerze zdezorientowani tym, co dzieje się w ich życiu. W międzyczasie pojawił się trzeci mężczyzna, który rzekomo próbował zakłócić ich spokój. Niedługo potem jego temat ucichł.

Jakiś czas temu para podjęła ostateczną decyzję o rozstaniu, jednak śledząc ich media społecznościowe, można śmiało wywnioskować, że wciąż utrzymują ze sobą kontakt.

Internauci jednak nie kryją zaskoczenia, a są wręcz wściekli po tym, jak w sieci pojawiły się zdjęcia Rafała Grabiasa z piękną brunetką. Ich zdaniem to celowe zagranie, które miałoby służyć ponownemu rozgłosowi.

Internauci są wściekli

Po tym jak na oficjalnym profilu Rafała Grabiasa pojawiły się zdjęcia, na których pozuje z urodziwą brunetką, internauci poczuli się zdezorientowani. Wielu z nich stwierdziło, że takie zagranie ze strony króla życia, było celowe.

Pod kadrami, pojawiła się seria komentarzy rozgoryczonych fanów:

-Nie wierzę. Czuć podstęp na kilometr – napisał jeden z internautów.

Wielkie rozstanie z Gabrielem, a później wspólny wieczór sylwestrowy. Zdecydowanie robicie z ludzi idiotów – skwitował kolejny.

Kolejna gra, bo rozgłos zniknął po odejściu z programuzauważył następny.

Pytań pojawiło się wiele, jednak Rafał Grabias nie odniósł się do nich, zostawiając pole do namysłów. Miejmy nadzieję, że już wkrótce wątpliwości fanów celebryty wkrótce zostaną rozwiane. My oczywiście życzymy mu dużo szczęścia, jeśli ta piękność u jego boku jest jego obecną partnerką.

Zobacz zdjęcie:

Rafał Grabias

Rafał Grabias w towarzystwie pięknej brunetki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com