Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Pytanie na śniadanie”: Dziennikarka na żywo przekazała kondolencje dla Łukasza Nowickiego
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 07.12.2022 12:33

„Pytanie na śniadanie”: Dziennikarka na żywo przekazała kondolencje dla Łukasza Nowickiego

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Środowe „Pytanie na śniadanie” rozpoczęło się tak jak zawsze i nikt nie przypuszczał, że za moment widzowie usłyszą tragiczną informację z ostatniej chwili. Na planie zapanowała atmosfera przygnębienia, kiedy gospodyni składała kondolencie Łukaszowi Nowickiemu.

Rankiem 7 grudnia media obiegła wstrząsająca informacja o śmierci Jana Nowickiego, wybitnego aktora filmowego i teatralnego. Dla redakcji programu „Pytanie na śniadanie” był on jednak przede wszystkim ojcem ich kolegi, lubianego prezentera Łukasza Nowickiego. Ze smutkiem przekazano kondolencje.

Nie żyje Jan Nowicki. Informację potwierdzono w „Pytanie na śniadanie”

Środowe wydanie prowadzili Tomasz Kammel i Izabela Krzan. Pierwsza część przebiegła zgodnie z planem i nic nie zapowiadało, że za moment usłyszymy tak smutne wieści. Jednak już przed godziną 11:00 media obiegła nagła informacja. W nocy, we własnym domu w Kowalu, w wieku 83 lat zmarł Jan Nowicki.

Jeszcze nie tak dawno temu pisaliśmy o relacji, jaka łączy go z synem, Łukaszem, który już od wielu lat jest prezenterem w „Pytaniu na śniadanie”. Goszcząca w śniadaniówce pani Ula nagle zwróciła się do prezentera i zdradziła, że jego ojca traktowała jako „bożyszcze z lat młodości”.

W rzeczy samej, ojciec lubianego gospodarza to nikt inny, jak odtwórca głównych ról w „Wielkim Szu”, „Jeszcze nie wieczór” oraz gwiazdor innych, kultowych produkcji i spektakli. Nic dziwnego, że wieść o śmierci legendy polskiej sceny wstrząsnęła całą Polską.

Kondolencje dla Łukasza Nowickiego w „Pytanie na śniadanie”. Z żalem przekazano wiadomość

Dla ekipy „Pytania na śniadanie” Jan Nowicki był jednak przede wszystkim ojcem ich bliskiego kolegi i współpracownika. Kiedy więc segment „Czerwony dywan” rozpoczęła tragiczna informacja o jego śmierci, zarówno Ania Lewandowska, jak i Iza Krzan miały łzy w oczach.

– Przytulamy chyba przede wszystkim naszego redakcyjnego kolegę, Łukasza Nowickiego – mówiła prowadząca, a telewizyjna partnerka Kammela przyznała, że czuje okropny smutek i żal.

Na ekranie wyświetlono czarno-białe fotografie. Nieobecnemu dziennikarzowi złożono zaś najszczersze kondolencje wraz z gorącymi wyrazami wsparcia, a Lewandowska zauważyła, że przecież jeszcze w ostatnią sobotę śp. aktor brał udział w promocji książki. Wyrazy współczucia wyraziła także zaproszona akurat do studia Marta Manowska.

Atmosfera na planie była zupełnie inna niż zwykle. Czuć było zadumę, a gospodarze prowadzili rozmowy, jak się zdawało, z wysiłkiem, próbując opanować emocje. Pozostaje nam więc tylko dołączyć się do kondolencji dla całej rodziny zmarłego.

Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka