Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przytuliła się do męża podczas wspólnego prysznica. Po chwili dostrzegła "malinkę” na jego szyi
Karol Osiński
Karol Osiński 08.07.2021 18:05

Przytuliła się do męża podczas wspólnego prysznica. Po chwili dostrzegła "malinkę” na jego szyi

mąż
fot. fizkes/canva.com (zdjęcie poglądowe)

Katarzyna postanowiła wziąć wspólny prysznic z małżonkiem, jednak nie spodziewała się, że będzie to ich ostatni. W pewnym momencie przytuliła się do ukochanego i zauważyła, że mąż ma z tyłu szyi plaster. Kiedy zapytała, co się stało, odpowiedział, że to tylko pryszcz. Żona poszła dalej i zdecydowała się go odkleić. Okazało się, że miał tam tzw. malinkę.

Nie zwlekając ani chwili, kobieta przekalkulowała sobie wszystkie wydarzenia z ostatnich tygodni, kiedy mąż wracał do domu późnej, tłumacząc się przedłużeniem pracy. Od razu zrozumiała, że prawda była całkiem inna.

Kobieta odkryła, że mąż ją zdradza

Katarzyna opisała swoją historię na jednym z forów internetowych. Mąż był najważniejszym człowiekiem w jej życiu, gdyż nie doczekali się jeszcze wspólnej pociechy, którą planowali w najbliższym czasie.

Pewnego dnia jej małżonek wrócił do domu jak zwykle późno i zakomunikował jej, że jedyne, o czym marzy to prysznic i sen. Kasia postanowiła zrobić mu niespodziankę i wcześniej weszła do kabiny, czekając na niego.

Ucieszony małżonek zgodził się na wspólną kąpiel, jednak prawdopodobnie nie spodziewał się, że żona odkryje jego sekret, który próbował zakryć plastrem. Ten prysznic zakończył się dla ich małżeństwa katastrofą.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Z uwagi na to, że zamieszkiwali w mieszkaniu rodziców Kasi, kazała mu się wynosić i zakomunikowała, że dowie się, z kim ją zdradza. Mąż zmienił wersję, że jest to jedynie siniak, jednak ona wiedziała, że tego rodzaju siniaki nie pojawiają się na szyi.

Kasia zażądała rozwodu

Kobieta nie potrzebowała dużo czasu, żeby podjąć decyzję, co dalej z ich małżeństwem. Postanowiła powiadomić go o chęci rozwodu, dodając, że bardzo się na nim zawiodła.

Nie mam pojęcia, dlaczego to zrobił, skoro byłam dla niego tak dobra. Oboje pracowaliśmy, nie robiłam niczego, co mogłoby źle wpływać na naszą relację, gotowałam, sprzątałam, nawet mi pomagał. Naprawdę, to dla mnie niepojęte, że jeszcze nie znałam tego człowieka – mówi zrozpaczona Kasia.

Zdrada w małżeństwie boli najbardziej, dlatego nie można jej się dziwić, że tak mocno to przeżyła. Uważacie, że podjęła słuszną decyzję o rozwodzie?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: lelum.pl

 

Tagi: mąż
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"