Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Przytłaczający widok pod domem Mateusza Murańskiego. Pokazali, co tam się dzieje
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 11.02.2023 19:05

Przytłaczający widok pod domem Mateusza Murańskiego. Pokazali, co tam się dzieje

None
Fot. Facebook/@MateuszMurański

Mateusz Murański zmarł i jest wspominany przez swoich znajomych i bliskich. Ta wiadomość wstrząsnęła polskimi internautami i światem show-biznesu. Przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo - oddechowa.

Poza kamerami Murański miał być zupełnie inny niż jego obraz medialny. Zdaniem sąsiadów aktora był normalnym i spokojnym chłopakiem. Wobec innych był życzliwy i otwarty. 

 

Mateusz Murański - jaki był?

Murański był aktorem i freak fighterem. Walczył dla wszystkich największych federacji w kraju. Największą rolą filmową w jego wykonaniu był występ w dziele Jerzego Skolimowskiego, które zostało nominowane do Oscara - “IO”.

Mateusz pochodził z Wałcza. Ciepło wspominają go jego nauczycielka języka polskiego i Zbigniew Buczkowski, jego tata z serialu “Lombard. Życie pod zastaw”. 

"Co tu się dzieje?" Przerażony klient pokazał, jak wygląda Biedronka Outlet. Jest ich w Polsce tylko kilka

Mateusz Murański był hejtowany

W internecie głośno jest o tym, że to hejt był główną przyczyną sięgnięcia po używki przez Mateusza. Od kilku tygodni mówiło się o tym, że przebywa na odwyku. Sam przyznał Arkadiuszowi Tańculi, że nie radzi sobie z hejtem.

Od niedawna Murański mieszkał w Gdyni w zakupionym przez siebie domu. To w nim znaleziono jego ciało. Teraz pod posiadłością pojawiają się znicze. Przy drodze stoi jego samochód w którym widać jego rękawice i buty treningowe.

Mateusz Murański w oczach sąsiadów

Niedługo przed śmiercią widziała go jego sąsiadka. Wieczorem dzień wcześniej pod dom miała podjechać taksówka i Mateusz próbował na kable uruchomić auto. Sąsiadka nie zauważyła żadnych różnic w wyglądzie Murańskiego.

Pani Danuta mówi, że Murański bez problemu dawał autografy dzieciom, które podchodziły pod jego dom. Podobnie wspomina go Arkadiusz Pawłowski - konferansjer federacji High League. Zapamiętał Mateusza jako uśmiechniętego i pełnego werwy chłopaka.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania