Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre wyznanie Joanny Brodzik. Musiała zawalczyć o zdrowie
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 21.04.2024 15:20

Przykre wyznanie Joanny Brodzik. Musiała zawalczyć o zdrowie

Joanna Brodzik
Fot. KAPIF

W niedawnym wywiadzie Joanna Brodzik wyznała, że przez pewien czas cierpiała z powodu bardzo przykrego schorzenia. Otóż po pandemii, która opanowała Polskę oraz resztę świata w 2020 roku, zaczęła chorować. Opowiedziała o swoim doświadczeniu.

Joanna Brodzik szczerze o problemach zdrowotnych

"Lajf Noł Mejkap" - taką przewrotną nazwę nosi program, w którym aktorka znana między innymi z, po części kultowego już, serialu telewizyjnego “Nad Rozlewiskiem”, postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem dotyczącym problemów zdrowotnych.

Program prowadziła Małgorzata Ohme, która wysłuchała Joanny Brodzik i pozwoliła jej na swobodne otwarcie się i opowiedzenie o tym co czuła.

KAPIF_oryginal_K991787F.jpg
Fot. KAPIF, Joanna Brodzik
Joanna Brodzik i Daria Widawska znowu razem. Fanów "Magdy M." czeka wielka niespodzianka Joanna Brodzik wystąpi w M jak Miłość? Jest oświadczenie aktorki

Joanna Brodzik przeszła traumę

Największą traumę pozostawiło to, że aktorka nie wiedziała do końca co się z nią dzieje. Finalnie okazało się, że chodziło o stan przyspieszonej menopauzy, która była częściową konsekwencją chorowania na koronawirusa. Cytat za serwisem Plotek.pl:

Dla mnie pocovidowe, gwałtowne przyspieszenie zmian menopauzalnych, co jest doświadczeniem wielu kobiet, jako konsekwencja przejścia Covidu, było o tyle dojmujące, że nie wiedziałam, co mi jest

KAPIF_oryginal_K1013707F.jpg
Fot. KAPIF, Joanna Brodzik

Joanna Brodzik długo nie wiedziała, co jej dolega

Okazuje się, że przyspieszona menopauza wywoływała w organizmie Joanny Brodzik zespół pozornie niezwiązanych ze sobą objawów. W wywiadzie z Małgorzatą Ohme opowiedziała (cytat za serwisem Plotek.pl): 

Natomiast jeżeli chodzi o zmiany związane ze zmianą hormonów i ze zmianą zachodzącą w psyche, niezwykle fascynujące jest doświadczanie ataków wściekłości. W ogóle nie doświadczałam takich poziomów, takich rezonów. (...) Ktoś powiedział (młody chłopak, członek mojej rodziny): <<Wow. Niezły ogień się w tobie dogasza>>

Na szczęście lekarzom udało postawić się diagnozę i pomóc aktorce. 

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak pokonali kryzys w związku. Pomogła im terapia i wspólna podróż
Związek
fot. Unsplash.com
Związek Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka przeżywał niedawno kryzys. Pod koniec zeszłego roku mediami wstrząsnęła informacja o rozpadzie związku popularnych aktorów. Wszystko wskazuje na to, że udało im się wyjść z kryzysu obronną ręką! Z pomocą przyszła terapia i wakacje na Hawajach. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak byli uważani za parę idealną. Ich związek rozkwitał na oczach milionów, byli jedną z bardziej medialnych par w polskim show-biznesie. Wykorzystała to nawet jedna z telefonii komórkowej, której twarzą byli przez wiele lat. Pod koniec 2018 roku mówiono, że para się rozstała, jednak wszystko wskazuje na to, że rozstanie było jedynie plotką. Para pokonała kryzys dzięki pomocy specjalistów i egzotycznym wakacjom.
Czytaj dalej
Joanna Brodzik przeżyła traumę. Katechetka w dzieciństwie: „Jesteś bękartem i czerwoną świnią”
joanna brodzik
fot. instagram.com/joanna_brodzik_official
Joanna Brodzik zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące swojej przeszłości. Okazuje się, że uwielbiana polska aktorka w młodości przeżyła traumę. Smutne doświadczenia odbiły piętno na jej całym późniejszym życiu. 47-latka była wyśmiewana i szykanowana. Jesteś bękartem i czerwoną świnią – powiedziała do niej katechetka. Te słowa na zawsze pozostaną w jej pamięci. Joanna Brodzik to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Największą rozpoznawalność przyniosły jej role w serialu Magda M. oraz Kasia i Tomek. Karierę rozpoczęła pod koniec lat 90. i do dziś nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Jak sama przyznaje, jej największą życiową rolą jest bycie matką bliźniaków. Mimo że teraz jest spełnioną i szczęśliwą kobietą, w młodości przeszła przez istne piekło.
Czytaj dalej