Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Joanna Brodzik wystąpi w M jak Miłość? Jest oświadczenie aktorki
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 08.02.2019 15:56

Joanna Brodzik wystąpi w M jak Miłość? Jest oświadczenie aktorki

Joanna Bro
Fot.: screen z youtube.com

Joanna Brodzik: M jak miłość to będzie jej wielki powrót? Aktorka znana z serialu Kasia i Tomek czy Magda M od dawna nie gości na łamach srebrnego ekranu. Czy aktorka niebawem dołączy do uwielbianej przez miliony Polaków produkcji TVP2? Jest oświadczenie aktorki w tej sprawie!

Związek z Pawłem Wilczakiem, dzieci i Fundacja Opiekun Serca, którym na co dzień przewodzi – sympatyczna gwiazda ma wiele zajęć. Nie są one związane z filmem, choć to właśnie aktorstwo jest jej pasją. Być może dlatego dawno niewidziana Joanna Brodzik postanowiła jednak znów zagrać w ulubionym serialu Polaków – M jak Miłość? Przekonajmy się o tym!

Joanna Brodzik: M jak Miłość będzie jej szansą na sukces?

Popularny serial wpłynął na karierę wielu znanych dziś aktorów. Wśród nich możemy wymienić Małgorzatę Kożuchowską, Kacpra Kruszewskiego, Teresę Lipowską, czy Witolda Pyrkosza. Czy do panteonu sław dołączy również Joanna Brodzik, którą widzowie mogą kojarzyć z produkcjami stacji TVN? Być może już niedługo zagości z nami na dłużej, a jej obecność w TVP2 o godzinie 20.50 będzie regularna – to bowiem wtedy rozpoczyna się emisja popularnego serialu!

Joanna Brodzik: M jak miłość jest dla niej szansą na kolejną świetną rolę! Super Express opublikował artykuł, w którym nie tylko mówi o jej udziale w produkcji- zostały wymienione nawet stawki za jeden odcinek (8 tysięcy zł)! Co na to sama zainteresowana? Na Instagramie gwiazdy pojawiła się krótka notatka, w której oświadcza, że nie bierze udziału w nagraniach do kolejnych odcinków produkcji. Plotki na temat jej rzekomego udziału były prawdopodobnie tak bardzo rozpowszechnione, że aktorka postanowiła odnieść się do nich właśnie za pośrednictwem portalu społecznościowego.

Co jeszcze możemy wyczytać z komunikatu, opublikowanego 7 lutego? Brodzik podkreśla, że jej kolejne działania na płaszczyźnie zawodowej będą ważne i interesujące dla mediów. No cóż, żałujemy, że Joanna Brodzik nie wystąpi w M jak Miłość. Życzymy jej wielu ciekawych ról i z niecierpliwością czekamy na jej powrót do show-biznesu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek: M jak miłość

Joanna Brodzik: M jak miłość niestety nie będzie serialem, w którym zagra. Póki co fani aktorki mogą śledzić losy jej Fundacji Opiekun Serca.

Joanna Brodzik: M jak miłość

Aktorka jest niezwykle utalentowana i piękna! Szkoda, że nie zobaczymy ją na TVP 2.

Joanna Brodzik: M jak miłość

Obecnie aktorka pracuje nad kilkoma projektami, jednak z pewnością nie kręci poszczególnych scen do serialu M jak miłość.

Joanna Brodzik: M jak miłość

Joanna Brodzik: M jak miłość nie jest obecnie w jej planach zawodowych, o czym poinformowała w aktualnym komunikacie na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgorzata Rozenek i Piotr Kraśko byli kiedyś blisko. Co ich łączyło?
  2. Omenaa Mensah i jej wymiary. Ma 175 cm, a jej biodra…
  3. Bożenę Dykiel i męża łączy miłość i…udane życie łóżkowe! Po 40 latach małżeństwa
  4. Magdalena Adamowicz opuściła Polskę. W sieci sączy się obrzydliwy jad

źródła: polki.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik