Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre, jak Przemysław Kossakowski potraktował Martynę Wojciechowską
Karol Osiński
Karol Osiński 16.07.2021 10:53

Przykre, jak Przemysław Kossakowski potraktował Martynę Wojciechowską

Rozstanie
fot. Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem. Te doniesienia oficjalnie potwierdziła podróżniczka. Ich rozstanie budzi rodzi wiele pytań, które dotychczas nie doczekały się odpowiedzi. Wszyscy oczekują, że podróżnik również wypowie się na temat rozpadu ich związku, jednak póki co milczy, jak grób. To przykre, że tak potraktował swoją małżonkę.

Niewiele osób wie, że Przemek Kossakowski ma za sobą już jedno nieudane małżeństwo, a Wojciechowska kilkukrotnie była zaręczona. Nic nie wskazywało na to, aby mieli się rozstać. Niestety nie układało się między nimi tak, jakby tego chcieli.

Martyna Wojciechowska komentuje rozstanie z mężem

Para zapalonych podróżników była ze sobą ponad 3 lata i w oczach swoich fanów stanowili jedną z najszczęśliwszych i najlepiej dopasowanych par w polskim show-biznesie. Pobrali się w październiku zeszłego roku i nic nie wskazywało na to, by nagle mieli się rozstać. Niestety okazało się inaczej.

Kulisy ich małżeństwa były bardzo nieciekawe. Według doniesień anonimowego informatora portalu Pudelek to Przemek Kossakowski podjął decyzję o rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Co więcej, już trzy miesiące po ślubie miał wyprowadzić się z mieszkania dziennikarki na warszawskim Żoliborzu.

Początkowe plotki postanowiła skomentować sama zainteresowana. Na Facebooku zamieściła wpis, w którym potwierdziła rozstanie ze swoim małżonkiem. Wcześniej na jej Instagramie pojawiła się fotografia, którą opatrzyła krótkim, jednak wymownym słowem – cisza. Jedna z internautek dodała komentarz o treści:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Czyli małżeństwo nic nie znaczy. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia – czytamy.

Martyna Wojciechowska nie pozostała obojętna wobec tych słów i podsyciła sprawę, odpowiadając:

Znaczy wszystko. Ale nie dla każdego, niestety – stwierdziła.

Niedługo po tym na Facebooku dziennikarki pojawił się wpis, który oficjalnie potwierdził rozpad ich małżeństwa.

Przemek Kossakowski o rozwodzie

Chociaż podróżniczka zebrała się na odwagę i postanowiła oznajmić publicznie ten nieprzyjemny przebieg zdarzeń, to dotychczas nie doczekaliśmy się oświadczenia ze strony Przemka Kossakowskiego. Niedługo przed tym, jak pojawiły się doniesienia o ich rozstaniu, podróżnik zamieścił w mediach społecznościowych wpis, pod którym internauci dodawali komentarze, domagając się potwierdzenia tych plotek.

Niestety na próżno. Kossakowski dalej milczy, a wielu ludzi zaczęło postrzegać to jako zniewagę w stronę swojej małżonki. Niewiele osób wie, że podróżnik ma już za sobą jedno nieudane małżeństwo, które o mały włos nie wprowadziło go w stan depresji. Był to dla niego bardzo ciężki okres życia:

Byłem bez grosza. Rozpadło się moje małżeństwo. […] Bez kobiety, dzieci, roboty. Nie miałem pracy, zaczęła dopadać mnie depresja – powiedział dla Twojego Stylu.

Myślicie, że zbierze się na odwagę i jeszcze potwierdzi rozstanie z obecną małżonką?

Zobacz zdjęcia:

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się.

Gwiazda oficjalnie potwierdziła te plotki na swoim Facebooku.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl

Tagi: rozstanie