Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre doniesienia o córce Andrzeja Grabowskiego. Wstawiła zdjęcie ze szpitala, zaniepokoiła fanów
Michał Fitz
Michał Fitz 11.12.2021 23:41

Przykre doniesienia o córce Andrzeja Grabowskiego. Wstawiła zdjęcie ze szpitala, zaniepokoiła fanów

Andrzej Grabowski
fot. kadr z programu „Taniec z gwiazdami”

Andrzej Grabowski może pochwalić się dwiema córkami. Młodsza z nich, Katarzyna od niedawna jest matką. Swoją pociechę, Jagodę, urodziła w październiku. Wyjawiła, jak to jest być matką z jej perspektywy. Powiedziała o wielkim zmęczeniu, strachu, niepewności oraz łzach cierpienia. Ale wspomniała też o pozytywach.

W całkiem intymnym poście Kasia opowiedziała o trudach macierzyństwa, ale i o szczęściu, którego wraz z nim doświadcza.

Andrzej Grabowski ma wnuczkę

Kasia Grabowska opublikowała na Instagramie kompilację dwóch zdjęć. Na pierwszym z nich jest umalowana i wystrojona, a drugie przedstawia ją dwa dni po porodzie. Według niej obydwa oddają to, jakie jest macierzyństwo.

– Mam cudowne dziecko, które kocham bezgranicznie, ale co kryje się pod tą tapeta? Zmęczenie zarówno fizyczne, ale przede wszystkim psychiczne. Dużo lęku, paniki, strachu i niepewności, dużo łez cierpienia, ale tez bezgranicznego szczęścia, dużo miłości, dużo piękna i radości – wyznała Kasia.

W dalszej części wpisu przyznała, że łączy się z innymi młodymi matkami, bo wie, że czują się podobnie. Co więcej, Kasia podkreśliła, że jest bardzo dumna z nich wszystkich.

– Kochane mamy! Myślę o Was. O tych, co niedawno urodziły i są jeszcze w szpitalu, o tych które są pierwsze dni w domu, o tych które nie przespały dziś nocy, bo masowały bolący brzuszek. Myśle o Was wszystkie dziewczyny,które właśnie karmicie z nadzieja, ze tym razem Wasze dziecko spokojnie zaśnie i da się odłożyć a Wy zamknięcie oczy do następnego karmienia – dodała.

Andrzej Grabowski

Źródło: Instagram.com

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niepojęte, kto pojawi się teraz w „M jak miłość”. Fani serialu mogą zdębieć
  2. Piekarczyk ujawnił, jaką dostanie emeryturę. Na widok kwoty opadły nam szczęki
  3. Biedrzyńska przekazała druzgocącą wiadomość o śmierci. „Odchodzą Ci najwięksi, najwspanialsi”