Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przyjaciel Woźniak-Staraka powiedział za dużo? Rok po śmierci ujawnił jego największy sekret, nieliczni wiedzieli
Karina Sulich
Karina Sulich 15.08.2020 13:22

Przyjaciel Woźniak-Staraka powiedział za dużo? Rok po śmierci ujawnił jego największy sekret, nieliczni wiedzieli

piotr woźniak-starak
Fot. TRICOLORS/East News

Piotr Woźniak-Starak wspominany jest jako niezwykle ciepły, kreatywny mężczyzna, który kochał życie, a jego odejście pozostawiło ogromną pustkę w wielu sercach. Jak się okazuje, mąż Agnieszki Woźniak-Starak miał również swoje sekrety, o których wiedzieli tylko wybrani. Ten jeden, który postanowił zdradzić jego przyjaciel, dotyczy w szczególności jego imienia.

Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka wyjawił jego największy sekret. Powiedział za dużo? Mimo że od śmierci słynnego producenta za kilka dni minie równy rok, na jaw wciąż wychodzą kolejne fakty z życia męża Agnieszki Woźniak-Starak oraz jego pochówku. Jak się okazuje, tylko nieliczni mieli przywilej wiedzieć, o tej jednej rzeczy.

Przyjaciel zdradził sekret Piotra Woźniaka-Staraka

18 sierpnia 2019 roku Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Wszczęto poszukiwania mężczyzny, który zaginął na jeziorze Kisajno, chwilę później ujawniono, że chodzi o Piotra Woźniaka-Staraka. Niestety, sprawdziły się najgorsze scenariusze, a Polska pogrążyła się w żałobie. Po czasie ujawniono jeden z największych sekretów słynnego producenta.

Kiedy w rozmowie z magazynem Pani Piotra Woźniaka-Staraka wspomniał jego bliski przyjaciel, Krzysztof Terej z firmy producenckiej Watchout Studio, nagle z jego ust padły nietypowe słowa. Powiedział za dużo? Jak się okazuje, o tym fakcie z życia męża Agnieszki Woźniak-Starak wiedzieli tylko nieliczni.

  1. Klamka zapadła, Sejm już podjął decyzję. Chodzi o miliony Polaków
  2. Jacek Kurski wolałby o tym zapomnieć, ujawniono nagranie. Śpiewa o bieliźnie, tańcach i barmanach

Piotr Woźniak-Starak. Sekret wyszedł na jaw

W ostatnim czasie pojawiły się nowe fakty, dotyczące pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka, którego sprawą zajęła się prokuratura. Teraz, słowa, które powiedział Krzysztof Terej, pokazują całą prawdę o słynnym producencie.

– On nie znosił, gdy ktoś zwracał się do niego „Piotr”. Wszystkich prosił: „Tylko nie mówcie do mnie Piotr”. To chyba kojarzyło mu się z byciem wzywanym, gdy coś narozrabiał, przeskrobał. Piotrek we wszystkim skracał dystans. Piotrusiem był dla najbliższej rodziny – powiedział przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka.

18 sierpnia 2020 roku przypadnie pierwsza rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

piotr woźniak-starak

Piotr Woźniak-Starak, słynny producent filmowy i mąż Agnieszki Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia 2020 roku. Mężczyzna zginął na jeziorze Kisajno.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mnóstwo rannych, w tym dzieci. Zdjęcia z miejsca są straszne, trwa akcja ratownicza w Polsce
  2. Pies „ratujący” swoją właścicielkę. Najlepsze, co dziś zobaczysz, dobry humor gwarantowany do końca dnia
  3. Obierzesz jajko w trzy sekundy, jeśli zastosujesz jeden trik. Najszybsza i banalnie prosta metoda podbija sieć
  4. Dawid Woliński pokazał mieszkanie, fanów zatkało. Przez jedną rzecz wylało się morze krytyki
  5. Słynny ksiądz z Plebani nie wytrzymał, grzmi w internecie. Był świadkiem oburzających scen w sklepie

źródło: se.pl