Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znana polityk była ofiarą partnera? „Prawie mnie zabił. Dusił bardzo długo”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 10.09.2019 14:01

Znana polityk była ofiarą partnera? „Prawie mnie zabił. Dusił bardzo długo”

żona
fot. rawpixel.com

Przemoc w domu znanej polityk. Po latach kobieta zdecydowała się opowiedzieć o dramacie, jaki rozgrywał się w jej domowym zaciszu. Partner groził jej, a także podnosił na nią rękę. – Prawie mnie zabił. Dusił bardzo długo – opowiada wstrząśnięta kobieta.

Przemoc ze strony partnera to problem, z którym wciąż boryka się wiele kobiet. W tym przypadku nieważna jest sytuacja materialna, ponieważ do takich patologi dochodzi niemalże w każdym środowisku. Znana działaczka społeczna: Miriam Shaded opowiedziała o agresji, jakiej doznała od swojego partnera.

Przemoc w domu Miriam Shaded

Do tej pory życie prywatne Miriam Shaded nie było obiektem zainteresowania mediów. Wszystko zmieniło się od czasu jej ostatniego wywiadu dla Wirtualnej Polski, w którym opowiedziała o traumie, jaką przeżywała u boku byłego partnera. Mężczyzna był zazdrosny i chciał przejąć całkowicie kontrolę nad jej życiem. Miriam wyznała, że mężczyzna ją bił i groził nawet śmiercią.

Gdy mnie bił, groził, że jeżeli jeszcze raz krzyknę, to wyrzuci mnie przez balkon i powie, że popełniłam samobójstwo. Zdecydowałam, że definitywnie odchodzę. Prawie mnie zabił. Dusił bardzo długo. Zaczęłam się modlić. Obraz się rozmazywał. Pociemniało mi przed oczami. Straciłam przytomność – powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.

James W., były partner Miriam stosował przemoc także wobec innych kobiet. Jak informuje Wirtualna Polska, mężczyzna skrzywdził co najmniej 8 kobiet.

Były partner Miriam Shaded

Były partner Miriam Shaded skrzywdził nie tylko ją, lecz również 7 innych kobiet. Mężczyzna został zatrzymany i obecnie przebywa w areszcie. Jak ustaliła Wirtualna Polska, prokuratura skierowała do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli akt oskarżenia przeciwko Jamesowi W. Zarzuty dotyczą grożenia śmiercią, a także uszkodzenia telefonu.

W ostatnim tygodniu kolejne cztery kobiety złożyły w sądzie oświadczenia, obciążające Jamesa W. Pokrzywdzonych ma być w sumie aż osiem. Miriam ma nadzieje, że nagłośnienie przez nią sprawy może pomóc innym kobietom ustrzec się takich traumatycznych doświadczeń. Kobieta zaznacza, że bardzo ważne jest najbliższe środowisko. Jeżeli ktoś nawet anonimowo zareaguje, na przemoc jest świadkiem, może w ten sposób uratować komuś życie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

przemoc

Pogróżki, jakie dostawała Miriam Shaded.

przemoc

Początkowo ich relacja wydawała się idealna.

przemoc

Ślady na ciele ofiary.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Zofia Zborowska zaczyna dietę dr Dąbrowskiej. Fani są zaniepokojeni, odradzają jej post
  3. Katarzyna Warnke urodziła. 42-letnia aktorka po raz pierwszy została mamą
  4. Śmierć zastała go w jego własne urodziny. Nie żyje Andrzej Polkowski, to on przetłumaczył „Harry’ego Pottera”
  5. Julia Wieniawa seksowna jak nigdy! Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok jej idealnego ciała
  6. Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta

źródło: Wirtualna Polska