Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przemek Kossakowski wykopał już dwa groby. Teraz do sieci wyciekło kolejne zdjęcie na z wielką łopatą. Wiemy, co się dzieje
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 11.07.2023 22:17

Przemek Kossakowski wykopał już dwa groby. Teraz do sieci wyciekło kolejne zdjęcie na z wielką łopatą. Wiemy, co się dzieje

Przemek Kossakowski
fot. KAPiF, Przemek Kossakowski wykopał dwa groby

Przemek Kossakowski po rozwodzie z Martyną Wojciechowską zniknął z anten telewizyjnych. Dziennikarz zajmuje się innymi projektami, za które odpowiada. Przede wszystkim jest to praca w ośrodku terapeutycznym, który sam założył oraz pisanie książek. Mężczyzna mocno zdziwił swoich fanów treścią ostatniego wpisu w mediach społecznościowych. Mówi w nim o… kopaniu grobów.

Przemek Kossakowski wykopał w życiu dwa groby

- Wykopałem w życiu dwa groby, jeden pod Warszawą, drugi pod Moskwą, dziś jednak wspomnienia tych doświadczeń bledną przy próbie znalezienia rury z wodą pod Wojsławicami… - napisał Przemek Kossakowski.

Dla wielu może być to zaskakujące, jednak to właśnie w Wojsławicach mieści się ośrodek prowadzony przez dziennikarza. Pomimo tego, że ma on środki, aby zlecić komuś wykonywanie prac przy nim, to wieloma rzeczami zajmuje się sam, czym zyskał szacunek wśród swoich fanów.

"M jak miłość": Grała żonę Marka Mostowiaka, mało kto wiedział o dramacie. Po 12 latach zostawił ją dla znanej gwiazdy

Internauci komentują wpis Przemka Kossakowskiego

Pod postem Przemka Kossakowskiego na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy od internautów, którzy doceniają jego pracę, a nawet służą mu radami.

- Pare miesięcy temu kopałem również za wodociągiem - jeśli głębokość nie jest prawie do uszu to możesz być za płytko jeszcze - zauważa jedna z osób.

 - Panie Przemku, miałem to samo, jak szukałem rury melioracyjnej na działce! 10mb dziura na +1 metr głęboka. Nie zazdroszczę, powodzenia - pisze internauta.

- To się nazywa darmowa siłownia, nie ma co narzekać - żartuje fan.

Przemek Kossakowski niedawno promował swoją książkę

Niedawno Przemek Kossakowski podróżował po kraju w celu promocji swojej książki. Prowadził też program “Down the road”, który cieszył się bardzo dużym uznaniem śród wielu osób.

- Ten program jest genialny, tyle pokazuje… A Pan Panie Przemku ma niesamowite podejście, cierpliwość i wielkie serce - komentowali fani.

Dziennikarz nie próżnuje i zajmuje się wieloma rzeczami, działając społecznie wobec innych, dzięki czemu ma naprawdę dobrą opinię wśród internautów.

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?