Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prokop na wizji zaczął mówić o chorobie Doroty Wellman. Natychmiast zareagowała na słowa kolegi
Michał Fitz
Michał Fitz 25.10.2022 20:09

Prokop na wizji zaczął mówić o chorobie Doroty Wellman. Natychmiast zareagowała na słowa kolegi

Dorota Wellman
TRICOLORS/East News

Dzisiejsze wydanie „Dzień Dobry TVN” wreszcie poprowadziła Dorota Wellman. W paru poprzednich odcinkach jej stały współprowadzący, Marcin Prokop, musiał występować z innymi prezenterkami. Stacja tłumaczyła nieobecność jego partnerki chorobą.

Na temat stanu zdrowia Wellman nie podawano jednak żadnych szczegółów, przez co widzowie dociekali jeszcze bardziej. Dziś reakcje fanów i mediów skomentował Marcin Prokop. Znów poruszył temat choroby koleżanki.

Dorota Wellman wróciła do „Dzień Dobry TVN”

Powrót Doroty Wellman do studia „Dzień Dobry TVN” wcale nie był niespodzianką. Już wczoraj stacja opublikowała w swoich mediach społecznościowych krótki komunikat, w którym poinformowała o tym, że dzisiejsze wydanie poprowadzi najbardziej lubiana przez widzów para – Marcin Prokop i właśnie Dorota Wellman.

– Dorotki chwilkę z nami nie było, ale wraca do nas po przerwie — mogliśmy przeczytać w lakonicznym oświadczeniu.

W sekcji komentarzy widać było radość widzów. Ci jednoznacznie pozytywnie zareagowali na jej powrót. Pod adresem prezenterki skierowano wiele ciepłych słów, w tym życzenia zdrowia, które ostatnio były jej szczególnie potrzebne.

Dorota Wellman o swojej nieobecności

Marcin Prokop rozpoczął dzisiejsze wydanie od zacytowania medialnych głosów dotyczących braku Doroty Wellman w show. Przy okazji nieco skrytykował fakt, że ludzie tak dociekali, a wręcz tworzyli różne teorie na temat błahej i chwilowej nieobecności prezenterki.

– Prasa się rozpisywała: „Gdzie jest Dorota Wellman?”, „Co się z nią stało?”, „Co z nią zrobiliście?”. Człowiek już parę dni nie może pochorować, bo wszyscy się dopytują — ironizował prowadzący.

Dał tym samym do zrozumienia, że nieobecność Doroty faktycznie była związana ze zwyczajną chorobą, która po kilku dniach ustąpiła. Nie należało się w tym wypadku doszukiwać poważniejszych problemów ze zdrowiem. Sama zainteresowana również nie chciała się specjalnie tłumaczyć, a jedynie przeprosiła widzów.

– Przepraszam za nieobecność, to się już nie powtórzy — stwierdziła na dzień dobry.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. „Rolnik szuka żony”: Niespodziewane zakończenie randki, Mateusz musiał się pożegnać, boi się jednej rzeczy

Źródło: Plejada