Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pracownica Tadeusza Rydzyka nie wytrzymała. Nagle postanowiła wkroczyć do akcji, mocne słowa
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 30.07.2020 22:46

Pracownica Tadeusza Rydzyka nie wytrzymała. Nagle postanowiła wkroczyć do akcji, mocne słowa

pracownica
fot. youtube.com/Radio Maryja

Możliwe, że Tadeusz Rydzyk byłby zadowolony z zachowania swojej pracownicy, która nie przebierała w słowach, by wyrazić, co tak naprawdę myśli. Jej mocne słowa są odpowiedzią na dyskusję o LGBT i tego, co wydarzyło się minionej nocy w Warszawie.

Pracownica Tadeusza Rydzyka postanowiła ulec swoim emocjom i ostro skomentowała post koleżanki po fachu, która oceniła ostatnie wydarzenia mające miejsce w Warszawie, a dotyczące społeczności LGBT. Czy Rydzyk będzie zadowolony ze słów podwładnej, która powołała się na biblię?

Akcja przeciwko homofobii w Warszawie

Ostatniej nocy w Warszawie aktywiści rozwiesili tęczowe flagi w znaczących punktach miasta. Miała to być akcja związana z wyrażeniem sprzeciwu wobec homofobii. Tęczowa flaga zawisła także na figurze Chrystusa Sursum Corda, znajdującej się przed kościołem Św. Krzyża.

Jedna z dziennikarek Agata Diduszko, skomentowała krytyczne opinie o tym działaniu:

-Tęczowa flaga nie profanuje Jezusa. Nie był homofobem, ksenofobem, nacjonalistą – stał po stronie uciśnionych i prześladowanych. Gdyby żył teraz, szedłby w marszu równości – i tak jak 2000 lat temu nie byłoby mu po drodze z hierarchami kościoła.

  1. Już niedługo, wielkie kontrole w domach Polaków. Udział będzie obowiązkowy
  2. Zakochaną parę poniosło na wieży widokowej. Kamera wszystko nagrała, sprawę bada prokuratura
  3. Wszystkie romanse Jacka Kurskiego. Wielu może się zdziwić, co na swoim koncie ma prezes TVP

Pracownica Tadeusza Rydzyka ostro do swojej koleżanki

Ów komentarz bardzo nie spodobał się Zuzannie Dąbrowskiej, reporterce telewizji Trwam, która zamieściła na swoim profilu na Twitterze następujący komentarz:

-Kiedy czytam takie bzdury, to lepiej rozumiem, dlaczego łagodny Jezus Chrystus wrzucili kupców ze świątyni – skomentowała, powołując się na Biblię dziennikarka.

Tadeusz Rydzyk prawdopodobnie byłby zadowolony z konserwatywnej postawy swojej pracownicy. Zuzanna Dąbrowska nie przebiera w słowach. Z tego powodu, a także prowadzonej otwarcie narracji coraz więcej osób homoseksualnych decyduje się na wyjazd z kraju. Ostatnio dołączył do nich znany dziennikarz, który boi się żyć w Polsce rządzonej przez Andrzeja Dudę. Prezydent jest natomiast faworytem księdza Rydzyka, który nie raz przeprowadzał z nim wywiad, by przybliżyć jego sylwetkę swoim widzom i słuchaczom.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kiedy czytam takie bzdury, to lepiej rozumiem, dlaczego łagodny Jezus Chrystus wrzucili kupców ze świątyni. https://t.co/ECNS3mAiPO

— Zuzanna Dąbrowska (@zuzanna_dab) July 30, 2020

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania