Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poznajesz, kto jest na zdjęciu? Dziś ma 61 lat, wciąż wygląda młodo, w Sopocie dała popis
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 01.07.2021 18:16

Poznajesz, kto jest na zdjęciu? Dziś ma 61 lat, wciąż wygląda młodo, w Sopocie dała popis

Beata Kozidrak
fot. Serecki, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons link do licencji: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/

Beata Kozidrak jest jedną z najsłynniejszych gwiazd polskiej estrady. Do sieci trafiło jej zdjęcie z dzieciństwa. Poznalibyście? Fotografia pochodzi z 1967 roku.

Dziś Beata Kozidrak ma 61 lat. Wciąż wygląda młodo. Niedawno wydała autobiografię, w której zdradziła wiele wątków ze swojego scenicznego życia.

Beata Kozidrak na zdjęciu z 1967 roku

Beata Kozidrak jakiś czas temu wstawiła na swojego Facebooka zdjęcie z dzieciństwa kiedy miała zaledwie 7 lat. Fotografia obiegła sieć i zachwyciła fanów gwiazdy.

Ostatnio wokalistka napisała autobiografię. Beata. Gorąca krew opowiada przede wszystkim o karierze słynnej piosenkarki, ale również zawartych jest w niej wiele prywatnych wątków.

Moja pierwsza książka, której jestem autorką – właśnie trafiła do drukarni! Niebawem dotrze i do waszych domów. Ciekawa jestem czy zaciekawi was moja historia – napisała na swoim Instagramie artystka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Jak widać, fani Beaty są bardzo podekscytowani jej biografią. W komentarzach skierowali do niej wiele miłych słów:

Czekam na nią z utęsknieniem, jestem jej tak ciekawa, bardzo się cieszę, że wychodzi spod Pani ręki, to sobie cenie najbardziej w biografiach, które uwielbiam – napisała o książce jedna z internautek.

Czy Wy już mieliście okazję przeczytać opowieść o królowej polskiej sceny muzycznej? Jeśli nie, warto to nadrobić. Z tego co wiemy, autorka opisała tam wiele ciekawych przygód z trasy koncertowej w USA.

Zobacz zdjęcie:

Beata Kozidrak

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Fakt, Facebook, Instagram