Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poznajecie? Dziś zna ich każdy Polak. Są gwiazdami już bardzo długo i tworzą piękny związek
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 03.12.2023 15:03

Poznajecie? Dziś zna ich każdy Polak. Są gwiazdami już bardzo długo i tworzą piękny związek

Katarzyna i Cezary Żakowie
Kim jest para ze zdjęcia? Fot. instagram.com/cezaryzak.official

Kim jest zakochana para ze zdjęcia? Fotografia została wykonana w 1985 roku, gdy ta dwójka zdecydowała się wziąć ślub. Od tego czasu minęło 38 lat, a oni wciąż idą przez życie razem. Relacja taka, jak ich, jest rzadko spotykana w świecie show-biznesu.

Kim jest para za zdjęcia?

Na powyższym zdjęciu widzimy uśmiechającą się do obiektywu parę. To bez wątpienia był jeden z najszczęśliwszych dni ich życia — to właśnie wtedy przypieczętowali swój związek, mówiąc sobie sakramentalne “tak” przed ołtarzem. W przysiędze miłości, wierności i uczciwości wytrwali razem 38 lat, a kolejne ciągle przed nimi. Takie uczucie w świecie show-biznesu jest prawdziwą rzadkością!

Para ze zdjęcia jest ze sobą związana nie tylko prywatnie, ale również na płaszczyźnie zawodowej. Ich udział w kultowym serialu Polsatu do dziś z rozrzewnieniem wspomina niejeden Polak. Choć niejednokrotnie ze sobą współpracowali, nie wpłynęło to negatywnie na ich małżeństwo, wręcz przeciwnie — tylko wzmocniło łączące ich więzi. Czy domyślasz się już, o kim mowa?

Córki Cezarego Żaka to żywe kopie ojca. Obie wybrały ciężkie profesje. "Bardzo trudny zawód dla kobiety" Cezary Żak schudł 30 kg. Odstawił dwa produkty

Para ze zdjęcia spędziła ze sobą 38 lat

Mężczyzna ze zdjęcia urodził się w 1961 roku. Choć miał plan studiować romanistykę, los sprawił, że ostatecznie wylądował na Wydziale Aktorskim wrocławskiej filii PWST w Krakowie. To właśnie wtedy rozpoczęła się jego przygoda z aktorstwem, która trwa do dziś. Postacie, w które się wcielał, kojarzy każdy fan polskiej pop-kultury. Jego występy przed kamerą cieszyły się dużą popularnością, choć niemal równie często, co na planie, gościł on na deskach teatrów.

Kobieta za zdjęcia urodziła się w 1963 roku i podobnie jak jej mąż, skończyła szkołę teatralną, ale we Wrocławiu. Jej talent do kreowania postaci jest ceniony do dziś. Wystąpiła w wielu rolach teatralnych, filmowych, ale również serialowych. Posiada również świetnie rozwinięte umiejętności wokalne.

Ich losy splotły się ze sobą w 1983 roku, podczas obozu jeździeckiego. Choć mieli wówczas po 22 i 19 lat, już 2 wiosny później stanęli na ślubnym kobiercu, gdzie zostało wykonane powyższe zdjęcie. Czy już wiesz, kto się na nim znajduje?

ZOBACZ TEŻ: Wszyscy byli w błędzie. Wyszło na jaw, jakie naprawdę są relacje Cezarego Żaka i Artura Barcisia

Wiesz już, kim jest para ze zdjęcia?

Para ze zdjęcia pobrała się w 1985 roku i doczekała dwójki dzieci — Zuzanny i Aleksandry. W świecie show-biznesu są stawiani jako wzór pięknego, niegasnącego uczucia. Nowożeńcy z fotografii to oczywiście Katarzyna i Cezary Żakowie. Ich nazwisko jest jednym z najpopularniejszych wśród polskich aktorów. 

Zdjęcie, na którym pozują tuż po ślubie, udostępnił w mediach społecznościowych Cezary Żak, zaznaczając, że właśnie obchodzili 38 rocznicę ślubu. Kilka tygodni później, z okazji urodzin żony, pochwalił się kolejnym wspólnym kadrem. W poruszający sposób wypowiedział się w nim o swojej ukochanej:

Dziś moja żona obchodzi urodziny. Życząc jej spełnienia marzeń bo zasługuje jak nikt inny, kolejny raz uświadamiam sobie, że jestem wielkim szczęściarzem że ją spotkałem.

Nikogo nie powinien dziwić fakt, że Katarzyna i Cezary Żakowie poznali receptę na szczęście. Co nią jest? Aktorka w jednym z wywiadów zdradziła, że fundamentem ich udanego małżeństwa jest przede wszystkim szczera przyjaźń. 

Tagi: cezary żak
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?