Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poszli do mieszkania Sebastiana M.. TEN widok wmurował ich w ziemię. Trudno uwierzyć w to nagranie
Michał Fitz
Michał Fitz 04.10.2023 20:07

Poszli do mieszkania Sebastiana M.. TEN widok wmurował ich w ziemię. Trudno uwierzyć w to nagranie

Sebastian M.
fot. youtube.com/Goniec

Dziś rano zatrzymany został Sebastian M., który od kilku dni był poszukiwany listem gończym. Mężczyznę ostatecznie schwytano w Dubaju. Gdy tylko sprawa zrobiła się publiczna, uciekł ze swojego luksusowego mieszkania w Łodzi. Jak ono wygląda?

Gdzie mieszka Sebastian M.

Już przy okazji wystawienia listu gończego za mężczyzną służby poinformowały, o tym, gdzie mieszka. Na co dzień żył przy ulicy Tymienieckiego w Łodzi, konkretnie w apartamentowcu “U Scheiblera”, który jest przerobioną na użytek mieszkalny starą przędzalnią.

Już z zewnątrz budynek prezentuje się bardzo efektownie. Elewacja zrobiona jest z odnowionej cegły i metalowych elementów. Środek wygląda już zupełnie jak nowoczesny budynek mieszkalny.

Obrońca nie wstawi się za Sebastianem M. w Dubaju. Powiedział kilka słów prawdy o podejrzanym w wypadku na A1

Byli pod mieszkaniem Sebastiana M.

Reporterom serwisu “Goniec” udało się wejść do środka budynku. Mało tego, podeszli po damo mieszkanie Sebastiana M. Co ciekawe, to zupełnie nie wyglądało tak, jakby przeprowadzane były tam jakiekolwiek czynności śledcze. Nie było nawet zaplombowane.

Z oczywistych względów do środka nie udało się jednak wejść. Mimo to można przypuszczać, że wnętrze apartamentu jest nie mniej luksusowe od zewnętrza. Poszukiwany jest bowiem majętnym biznesmenem, a jeszcze większe bogactwo posiada jego ojciec.

Co mówią sąsiedzi Sebastiana M.?

Wspomnianym wyżej reporterom udało się także przepytać kobietę, która pracuje w okolicy. Stanowczo przyznała, że ma całej sytuacji dość i chciałaby, żeby sprawiedliwość zwyciężyła. 

Wcześniej z sąsiadami kierowcy BMW rozmawiali też dziennikarze innych portali. “Gazeta.pl” usłyszała na przykład od jednego mężczyzny, że Sebastian M. miał fatalne opinie jako człowiek wśród innych mieszkańców. Uważali go za roszczeniowego i niemiłego.

Tagi: wypadek