Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poruszający list pod choinką zostawiony przez 9-latkę. Mama nie mogła powstrzymać łez
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.12.2022 15:08

Poruszający list pod choinką zostawiony przez 9-latkę. Mama nie mogła powstrzymać łez

list pod choinką
fot. Pexels/Brett Sayles

Pisanie listów do świętego Mikołaja jest nieodłączną częścią naszej tradycji bożonarodzeniowej. Mama podzieliła się z internautami treścią listu, który znalazła pod swoją choinką. Słowa jej 9-letniej córki wzruszają do łez.

List małej dziewczynki szybko stał się hitem Internetu, a użytkownicy social mediach rozpływają się nad ogromną empatią i inteligencją Nadii.

Wzruszający list pod choinką napisany przez 9-letnią Nadię

Wiele dzieci z niecierpliwością czeka na moment, kiedy może wysłać list do świętego Mikołaja. W specjalnej wiadomości może napisać wszystko, o czym tylko marzy i liczyć na to, że zostanie wysłuchane i obdarowane wyśnionym upominkiem.

9-letnia Nadia nie chciała jednak otrzymać drogiego telefonu czy zabawki, której będą mogły zazdrościć jej inne dzieci. Dziewczynka pokusiła się o szczere wyznanie, które wzruszyło jej mamę.

List pod choinką wzruszył cały Internet

Kobieta zamieściła wiadomość swojej córki na swoim profilu na Facebooku. Nie ukrywa, że jest niesamowicie dumna ze swojej pociechy i tego, jak bardzo dojrzałe ma podejście do świąt Bożego Narodzenia.

Moja 9-letnia córka zostawiła taki list pod choinką. Kiedy go znalazłam, szczerze się wzruszyłam, a łzy same leciały po policzku. Ogromnie cieszę się z tego, jak wyglądała treść tej notki, ponieważ to znak, że Nadia poczuła prawdziwego ducha Bożego Narodzenia. Starałam się w niej to zaszczepić i udało się. Zawsze mówiłam, że ten czas to miłość, szczęście i chwile spędzone z rodziną. Oczywiście, jak każdy rodzic, mam czasem sekundy zwątpienia, czy dobrze wychowuję swoje dzieci, ale takie momenty udowadniają, że robię to naprawdę dobrze. Cieszę się, że Nadia nauczyła się, że rodzina jest wszystkim, a miłość jest ważniejsza niż prezenty pod drzewem – napisała mama Nadii na swoim profilu w social mediach.

Co dziewczynka napisała w swojej wiadomości do świętego Mikołaja? Okazało się, że 9-latka nie chce żadnego prezentu. Jak sama wyznała, ma wszystko, czego potrzebuje do szczęścia. Co więcej, Nadia zapytała Mikołaja, czego on potrzebuje i jaki prezent może ona mu podarować.

Drogi Święty Mikołaju! Odkąd pamiętam zawsze, co roku, dajesz nam prezenty. W tym roku nie chcę NIC. Mam dużo zabawek, domek i rodzinę i miłość. W tym roku Ty mi powiedz, chcesz na Święta, a ja to postaram się spełnić. Całuję. Nadia – czytamy treść wiadomości zamieszczonej w sieci przez mamę dziewczynki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Robert Karaś to olbrzymi pechowiec. Kolejna jego walka zagrożona?
  2. Raper Quebonafide wygrał w sądzie z byłym reprezentantem Polski. Wyrok nie zostawia złudzeń
  3. Mixer odpowiada na zarzuty o przemoc wobec partnerki. Jak wygląda jego perspektywa?

 

Tagi: list
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania