Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Portal poinformował, że Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży. Mistrzowski komentarz Oli
Michał Fitz
Michał Fitz 07.02.2022 17:04

Portal poinformował, że Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży. Mistrzowski komentarz Oli

www.instagram.com/honkabiedronka/

Aleksandra Kwaśniewska tworzy szczęśliwe małżeństwo z Kubą Badachem już od prawie 10 lat. Mimo dosyć długiego stażu nie doczekali się potomstwa, choć pewien portal podał informację o ciąży dziennikarki.

Była to jednak pomyłka, a córka prezydenta została pomylona ze swoją imienniczką. Kwaśniewska nie zostawiła tego jednak bez komentarza.

Aleksandra Kwaśniewska komentuje doniesienia o ciąży

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała na swoim Instagramie zrzut ekranu przedstawiający wycinek artykułu, w którym omyłkowo napisano, że spodziewa się ona dziecka z Michałem Żebrowskim. Oczywiście musiało chodzić o żonę aktora, również Aleksandrę, która niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem pozytywnego wyniku testu ciążowego.

Kwaśniewska nie chciała robić z tego powodu zamieszania, a jedynie zabawnie i z przekąsem skomentowała całą sytuację, oznaczając przy okazji imienniczkę, która faktycznie spodziewa się dziecka.

– I jak zawsze mam nadzieję, że Ola Żebrowska będzie kochać jak swoje – napisała prezenterka.

Warto nadmienić, że temat dzieci wcale nie jest Kwaśniewskiej obcy. Często bierze bowiem udział w dyskusjach na ich temat, wstawiając się za kobietami bezdzietnymi. Stara się normalizować ten stan. Tłumaczy, że nie wszystkie kobiety stawiają znak równości między szczęściem a gromadką dzieci. Niektóre mogą czuć się spełnione w inny sposób i nie należy narzucać im, by koniecznie zakładały rodziny.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ludzie nie rozpoznają już Viki Gabor. Co się stało z wyglądem nastolatki?
  2. Miał zaledwie cztery miesiące. Andrzej Rybiński i jego bliscy przeżyli tragedię, mimo upływu lat wciąż boli
  3. Gruchnęły fatalne informacje dla Edyty Górniak. Co dalej z jej karierą?

Źródło: pomponik.pl