Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ponura Monika Olejnik wydała apel po śmierci Doroty. Ściska za serce, co ma wszystkim do przekazania
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 14.06.2023 21:01

Ponura Monika Olejnik wydała apel po śmierci Doroty. Ściska za serce, co ma wszystkim do przekazania

Monika Olejnik
fot. KAPiF

Śmierć Doroty z Nowego Targu odbiła się szerokim echem w mediach. Wiele znanych kobiet komentuje tę sprawę, a w całej Polsce odbywają się marsze na znak protestu. Do grona tych, którzy zabrali głos w tym temacie, dołączyła Monika Olejnik.

33-letnia kobieta zmarła w małopolskim szpitalu, będąc w piątym miesiącu ciąży. Zdaniem jej rodziny, mimo zagrożenia życia lekarze nie zdecydowali się przeprowadzić aborcji, co doprowadziło do jej śmierci.

Monika Olejnik zabrała głos w sprawie śmierci Doroty z Nowego Targu

Monika Olejnik dodała post na swojego Instagrama, w którym jasno wyraziła swoje zdanie w tej sprawie. Jej słowa mogą złapać za serce.

- Kobiety chcą czuć się bezpiecznie!!!! Po śmierci Doroty z Nowego Targu protest kobiet w Polsce i nie tylko! Do rządzących: stop, opamiętajcie się! Szacunek dla kobiet! - napisała na swoim profilu dziennikarka TVNu.

Dołączyła do tego swoje ponure zdjęcie oraz wiele hashtagów związanych z tą sprawą.

Nie żyje legenda polskiej sceny. Dariusz Kąkol osierocił dwie córki, koszmarne wieści obiegły media

Internauci komentują słowa Moniki Olejnik

Pod postem Moniki Olejnik pojawiło się wiele komentarzy od internautów, którzy popierają jej słowa.

- Tak właśnie Pani Moniko! Ja... facet jestem z wami paniami! To prawo trzeba jak najszybciej zmienić!! - pisze mężczyzna.

- To powinien być dla nas dziewczyn/kobiet powód do pójścia na wybory i głosowania za zmianą władzy - nawołuje internautka.

- Całkowicie się z panią zgadzam. To trzeba zmienić - wtóruje inna osoba.

Monika Olejnik dołączyła do Martyny Wojciechowskiej

Monika Olejnik dołączyła tym samym m.in. do Martyny Wojciechowskiej, która także na swoim profilu w mediach społecznościowych skomentowała tę sprawę i nawoływała do pójścia na protesty.

Słowa prezenterki też zostały dobrze odebrane przez internautów i pod jej wpisem wiele osób zjednoczyło się i deklarowało pójście na marsze. Widać, że sprawa ta mocno zbulwersowała opinię publiczną i społeczeństwo postanowiło interweniować.

Olejnik post.jpg
fot. Instagram/@monikaolejnik_official
Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem