Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Polsat SuperHit Festiwal: Michałowi Wiśniewskiemu drżał głos, kiedy prosił widzów w Sopocie o jedno. Chodziło o jego córkę
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 28.05.2023 14:31

Polsat SuperHit Festiwal: Michałowi Wiśniewskiemu drżał głos, kiedy prosił widzów w Sopocie o jedno. Chodziło o jego córkę

Michał Wiśniewski na Polsat SuperHit Festiwal 2023
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Michał Wiśniewski był jednym z wokalistów, którzy wystąpili w Sopocie na „Polsat SuperHit Festiwal”. Wokalista zespołu „Ich troje” pojawił się na scenie podczas drugiego dnia wydarzenia i nie krył swoich emocji. Jeden z utworów postanowił wykonać ze swoją córka, Etiennette.

Piosenkarzowi zapowiadającemu jej wyjście na scenę z wzruszenia drżał głos.

Michał Wiśniewski wystąpił z córką na Polsat SuperHit Festiwal

Na „Polsat SuperHit Festiwal” Michał Wiśniewski wykonał swoje największe hity. Na scenie w Sopocie wykonał między innymi piosenkę „Ikar” wspólnie z córką, Etiennette. Kiedy zapowiadał jej wejście na scenę, nie próbował nawet ukryć wzruszenia. 

– Proszę Państwa to dla mnie zaszczyt, bo nawet w pandemii wypełniliśmy tę piękną Operę Leśną tutaj, to naprawdę wielki zaszczyt, że mogę z państwem być. Ona nie będzie pierwszy raz na scenie, ale to dla mnie bardzo ważne, żebyście przywitali ją głośno i serdecznie, bo będzie ze mną śpiewała też na jubileuszu 35-lecia w Opolu 8 września, moja córka. Z dedykacją dla wszystkich rodziców, którzy są dzisiaj – Etiennette Wiśniewska – powiedział wokalista, zapowiadając wspólny występ z córką. 

Zaginione małżeństwo z Warszawy. Twierdzi, że był współpracownikiem Adama Jagły, ujawnił co zaobserwował

Córka Michała Wiśniewskiego coraz bardziej podobna do ojca?

Tuż po wejściu Etiennette Wiśniewskiej na scenę „Polsat SuperHit Festiwal”, jej tata powiedział:

I zamieniamy się w ojca – zażartował. 

Prawdopodobnie odnosił się w ten sposób do nowego wyglądu młodej kobiety, która ma obecnie czerwone włosy. Ten kolor jest charakterystycznym znakiem rozpoznawalnym jej ojca, choć odcień wybrany przez Etiennette jest nieco ciemniejszy. 

Michał Wiśniewski z Etiennette na Polsat SuperHit Festiwal. Fani są zachwyceni

Pod wykonaniem utworu „Ikar” przez Michała i Etiennette Wiśniewskich nie brak komentarzy zachwycających się głosem córki popularnego wokalisty:

– Pięknie, tacie gratuluję, a córce życzę wielu sukcesów.

– Cudna piosenka i super duet.

– Przepięknie. Brawa dla was. Eti ma niesamowity głos i prezencję na scenie – czytamy w komentarzach pod Facebookowym postem z ich występem z Sopotu. 

Źródło: Viva, Plejada

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"