Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Położyła na dywanie smartfon i zrobiła zdjęcie. 98% osób nie jest w stanie dostrzec telefonu
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 28.04.2021 14:40

Położyła na dywanie smartfon i zrobiła zdjęcie. 98% osób nie jest w stanie dostrzec telefonu

smartfon
Fot.jestpozytywnie.pl

Smartfon w dzisiejszych czasach ma każdy z nas. Zazwyczaj nosimy go ze sobą wszędzie, a kiedy gubimy go z pola widzenia wpadamy w panikę. Pewna dziewczyna postanowiła podzielić się zdjęciem swojego telefonu, który zlał się z jej…dywanem. Zaledwie 2% osób jest w stanie go dostrzec.

Czy uda się wam odnaleźć zaginiony smartfon na dywanie? Zdjęcie, które wrzuciła do sieci pewna kobieta wzbudziło wiele emocji – każdy chciał odnaleźć telefon i wyjść na prawdziwego bystrzaka. Uwaga, znalezienie smartfona nie jest takie proste.

Smartfon na dywanie

To z pozoru zwykłe zdjęcie: piękny kremowy dywan z wijącymi się pnączami i innymi motywami floralnymi. A wśród tego ukrył się smartfon. Niezwykła zagadka, która wymaga sokolego wzroku i tony spostrzegawczości – internauci już od dłuższego czasu głowią się, próbując odnaleźć ukryty na zdjęciu telefon.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Gdzie ukrył się telefon?

Ten smartfon jest mistrzem kamuflażu. Doskonale wpasował się we wzorzysty dywan – zaledwie 2% osób jest w stanie go odnaleźć, pozostali poddają się po kilku minutach. Gdzie ukrył się telefon? Prawda jest zaskakująca, ale kiedy to zobaczycie – wszystko stanie się jasne.

Jeśli chcecie sprawdzić swoją spostrzegawczość (lub cierpliwość), zapraszamy do zabawy! W galerii pod artykułem znajdziecie zdjęcia oraz rozwiązanie zagadki ukrytego telefonu. Ostrzegamy, że to zadanie tylko dla wytrwałych 😉

ZOBACZ ZDJĘCIA I ZNAJDŹ SMARTFON:

smartfon

Znajdziesz ukryty na zdjęciu smartfon?

smartfon

Małe przybliżenie – na tym obszarze jest ukryty telefon.

smartfon

Smartfon był w kwiecistym etui przypominającym wzór na dywanie. Prawda, że idealnie wpasował się w otoczenie? 🙂

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania