Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Polacy włączyli „Wiadomości” na TVP i nie dowierzali własnym oczom i uszom. Kolejny cios dla Piotra Kraśko
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.12.2021 20:54

Polacy włączyli „Wiadomości” na TVP i nie dowierzali własnym oczom i uszom. Kolejny cios dla Piotra Kraśko

Piotr Kraśko
Fot. instagram.com/p_krasko

Piotr Kraśko został ukarany przez sąd za prowadzenie samochodu bez ważnego prawa jazdy. „Wiadomości” TVP, słynące z krytyki osób powiązanych z opozycją oraz stacji TVN, wykorzystały tę okazję, by zrobić ostry materiał. Nie uwierzycie, jakie słowa w nim padły.

„Wiadomości” Telewizji Polskiej wyemitowały wczoraj materiał „Problemy z praworządnością celebrytów”. Poruszono w nim problemy z prawem, jakie mieli Kraśko, Donald Tusk i Kamil Durczok, omijając drogowe afery z udziałem polityków PIS.

Piotr Kraśko bohaterem materiału „Wiadomości” TVP

W materiale „Problemy z praworządnością celebrytów” Piotr Kraśko został porównany do Dariusza Krupy – byłego męża Edyty Górniak, który w 2014 roku spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, prowadząc samochód pod wpływem narkotyków.

To nie wszystko. Kraśce zarzucono hipokryzję – przez sześć lat, kiedy wsiadał do samochodu, świadomie łamiąc prawo, miał wypowiadać się o praworządności.

W programie wypowiedział się też Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”, występujący jako „ekspert”. Jego zdaniem celebryci „szanują jedynie prawo, które daje im uprzywilejowaną pozycję”.

Warto zauważyć, że w materiale TVP pominięto przypadki polityków PIS oraz prawicowych celebrytów, którzy także łamali przepisy ruchu drogowego, jak sam obecny szef Telewizji Polskiej Jacek Kurski, Antoni Macierewicz czy Marek Suski.

Źródło: pomponik.pl, auto-swiat.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Wyszło na jaw, co czeka Barbarę Kurdej-Szatan. Czym zajmie się gwiazda?
2. Piotr Kraśko nie wróci już do „Faktów” TVN? Wsparcie kolegów może mu nie pomóc
3. RMF FM: Rząd wycofuje się z części zapowiadanych obostrzeń

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania