Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polacy szukają dwóch nastolatków, zaginęli bez śladu. Rodzice wystosowali pilny apel
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.01.2023 18:59

Polacy szukają dwóch nastolatków, zaginęli bez śladu. Rodzice wystosowali pilny apel

policja
Fot. facebook.com/ahrynewka; facebook.com/anna.wojtczak.961

Policja z warszawskiej dzielnicy Targówek poszukuje dwóch nastolatków: 12-letniego Jana i 14-letniego Kewina. Chłopcy ostatni raz kontaktowali się ze swoimi rodzinami w sobotę 7 stycznia.

W sieci pojawił się gorący apel obu rodzin zaginionych nastolatków. Śledczy podają ważne szczegóły, dotyczące poszukiwań chłopców.

Policja szuka nastolatków z Targówka

Zaginął mój syn Kewin Topczewski. Lat 14. Ostatni raz widziany 7.01. Jeżeli ktoś go widział lub wie coś na temat miejsca jego pobytu, proszę do mnie pisać – napisała na Facebooku matka jednego z chłopców.

Podała też szczegóły dotyczące jego ubioru z tego dnia. Kewin ubrany był w „czarną zimową kurtkę, czarną bluzę, czarne dresowe spodnie, pomarańczowe buty sportowe i czarną czapkę z daszkiem”.

Drugi z chłopców to 12-letni Jan Łata. Także jego mama zamieściła w sieci apel. „Uwaga, w dniu 7.01 (sobota) zaginął nasz syn Janek Łata, lat 12. Ubrany w czarną kurtkę (foto) i czarne spodnie dresowe i czerwone buty„.

„Ostatnio widziany: Saska Kępa i Bròdno. Może przebywać z kolegą, Kewinem Topczewskim. Wszelkie informacje, nawet najdrobniejsze, proszę na priv lub pod nr 607776725, lub z komendą policji. Proszę o udostępnianie” – prosi matka chłopca.

Policja informuje o zaginionych nastolatkach

Według szczegółów podanych policji 12-letni Jan wyszedł z miejsca pracy mamy 7 stycznia przed godziną 13. Obiecał, że wróci do domu przed 20:30, lecz tego nie zrobił. Do dziś nie ma z nim kontaktu.

14-letni Kewin także wyszedł z domu w podobnym czasie, co jego kolega. Kiedy o godzinie 16 mama próbowała się z nim z kontaktować, było to już niemożliwe.

Polska Agencja Prasowa poinformowała też, że obaj chłopcy uciekali już wcześniej z domu, jednak ich namierzenie było dużo łatwiejsze. Ostatnio zniknęli w Sylwestra, jednak odnaleziono ich już 1 stycznia.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie!  Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi: policja
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji