Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polacy byli zaskoczeni ubiorem Beaty Kozidrak na Sylwestrze z Polsatem. Ogłosiła ze sceny ważny komunikat
Michał Fitz
Michał Fitz 01.01.2023 23:21

Polacy byli zaskoczeni ubiorem Beaty Kozidrak na Sylwestrze z Polsatem. Ogłosiła ze sceny ważny komunikat

Beata Kozidrak
facebook.com/Polsat

Beata Kozidrak i zespół „Bajm” zagrali wczoraj o północy na Sylwestrowej Mocy Przebojów telewizji Polsat. Występ wokalistki był gwoździem programu, dlatego gwiazda ubrała się naprawdę szałowo.

Skorzystała też z tej wyjątkowej okazji, by ogłosić niezwykle ważną dla siebie i zespołu wiadomość. Fani mogli być z tego powodu zachwyceni.

Jak wyglądała Beata Kozidrak?

Można było się spodziewać, że Beata Kozidrak niczym prawdziwa diwa założy na siebie długą, wieczorową suknię. Nie zdecydowała się jednak na nią i wybrała spodnie. To właśnie one przykuwały największą uwagę, ponieważ były srebrne i wyjątkowo się mieniły.

Błyszczące elementy miała także jej czarna bluzka. Ta miała rozszerzane rękawy, których mankiety były obszyte cekinami. Kreacja miała też dosyć obszerny dekolt, a ponadto odkrywała ramiona piosenkarki.

Co ogłosiła Beata Kozidrak?

Zanim Beata Kozidrak zaczęła śpiewać, postanowiła ogłosić coś niezwykle ważnego. To był świetny moment, by coś zakomunikować, bo w końcu akurat w tym momencie wydarzenie było oglądane przez największą liczbę osób.

Jak poinformowała artystka w tym roku, począwszy od lutego, będzie koncertowała z „Bajmem” w ramach wyjątkowej, jubileuszowej trasy. Jak sama podkreśliła, w 2023 roku mija 45 lat działalności artystycznej kapeli, a to przecież kawał historii, który trzeba odpowiednio uczcić.

Choć tego Kozidrak już nie sprecyzowała, należy się spodziewać, że na jej jubileuszowych koncertach nie zabraknie specjalnych gości. Sama w końcu uświetniała niedawno swoją osobą jubileusze Justyny Steczkowskiej i Dody. Koleżanki po fachu na pewno będą chciały się jej odwdzięczyć.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Internauci reagują na tęczowe opaski w TVP. „Żeby goście z zagranicy musieli promować normalność”

 

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania