Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pokazała, jak skończyła pod mostem. Tak wygląda miejsce, w którym mieszka? Porażający widok poruszył sieć
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 17.07.2023 09:41

Pokazała, jak skończyła pod mostem. Tak wygląda miejsce, w którym mieszka? Porażający widok poruszył sieć

pod mostem
fot. Tik Tok/@popielo, kobieta mieszka pod mostem

Tik Tok to aktualnie najpopularniejszy portal społecznościowy wśród młodzieży. Na jednym z profili jakiś czas temu pokazało się nagranie, które z pozoru miało być humorystyczne, ale wśród internautów wywołało wiele emocji dalekich od śmiechu. Została na nim ukazana kobieta, która skończyła pod mostem. Filmik pobił wiele rekordów popularności, ponieważ został odtworzony ponad 5,5 miliona razy. Jego historia jest jednak smutna.

Kobieta skończyła pod mostem

Na 7-sekundowym nagraniu widzimy kobietę, która mówi, że dosłownie skończyła pod mostem. Obok niej znajduje się mężczyzna, który jednak się nie odzywa. Na nagraniu widzimy też dołożony w postprodukcji napis: “kiedy ktoś mi mówił, że szkoła coś daje w życiu, tymczasem jak ja skoczyłem po niej”. W miejscu zamieszkania duetu panuje spory bałagan.

Poza ogromną liczbą wyświetleń pod tik tokiem pojawiło się też mnóstwo reakcji. Zebrał on prawie ćwierć miliona polubień i prawie 3 tysiące komentarzy.

Co się dzieje z pieszym, który omal nie został potrącony w wypadku syna Sylwii Peretti?! Ciężko uwierzyć

Kobieta mieszkająca pod mostem to ustawka?

Kilka następnych nagrań pojawiających się na profilu na tik toku o nazwie “popielo” przedstawiało dalsze losy tej kobiety. W związku z tym wśród internautów narodziło się wiele pytań, czy nie jest to ustawka, zorganizowana celem nabicia sobie kliknięć i zdobycia popularności.

Trudno jest jednoznacznie to określić, ponieważ w pewnym momencie nagrania dotyczące kobiety mieszkającej pod mostem się kończą i dotychczas nie powróciły. Nie wiemy, co się z nią dalej stało.

Internauci komentują filmik kobiety mieszkającej pod mostem

Wśród internautów pojawiło się wiele humorystycznych, ale i poważnych komentarzy.

  • Po co żyć w mieszkaniu za kilkaset tysięcy, skoro można mieszkać pod mostem, za kilka baniek - napisał użytkownik Tik Toka.
  •  Szkoła nie ma do tego nic, to twój wybór - celnie zauważyła inna osoba.
  •  Kobieto pójdź do pracy, gdziekolwiek. Biedronka, sprzątanie, czy gdzieś indziej, możesz zmienić swój los.
Tagi: bezdomny